جاستین کلایورت: از ترک آژاکس پشیمان نیستم

آژاکس شب گذشته با غلبه بر یوونتوس راهی نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا شد...

وینگر جوان رم  بابت ترک آژاکس پشیمان نیست.

به گزارش مدال، جاستین کلایورت، وینگر 19 ساله هلندی در تابستان گذشته با انتقالی 17 میلیون یورویی از آژاکس به رم پیوست. حالا در حالی که رم کار سختی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل آینده دارد، آژاکس، تیم سابق کلایورت به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان راه یافته و شانس اصلی قهرمانی در لیگ هلند است.

به گزارش اسکای ایتالیا، جاستین کلایورت در مصاحبه با روزنامه AD.NL از عدم پشیمانی‌اش برای ترک آژاکس گفت:

"صحبت درباره این که اگر من در آژاکس می‌ماندم، اکنون در چه جایگاهی قرار داشتم، بی‌فایده است. هنوز نتایج مسابقات آژاکس را دنبال می‌کنم و از برد آن‌ها خوشحال می‌شوم. پشیمانی؟ مردم فکر می‌کنند که از ترک آژاکس پشیمانم اما این طور نیست. برای هم‌تیمی‌های سابقم بسیار خوشحالم و آرزوی بهترین‌ها را برایشان دارم. رم نیز در آستانه رسیدن به یک چهارم نهایی بود اما برابر پورتو حذف شدیم. در مسیر مشخصی حرکت می‌کنم و از این بابت پشیمان نیستم. وقتی به باشگاه جدیدی می‌روید، نمی‌توانید انتظار داشته باشید در تمام بازی‌های فصل به میدان بروید. تحت نظر دی فرانچسکو بازی‌هایی انجام می‌دادم اما با تغییر سرمربی، فورا فیکس شدم. رانیری از من می‌خواهد از سرعتم استفاده کنم.

فصل اول حضورم در رم بد پیش نرفت اما مشخص است که خواهان موفقیت‌های بیشتری هستم. اعتماد به نفس زیادی کسب کرده ام و احساس خوبی دارم. من یک جنگجو هستم و تسلیم نمی‌شوم. می‌خواهم همراه با رم، به رده چهارم سری آ برسم تا بتوانیم فصل آینده در لیگ قهرمانان به میدان برویم. همچنین می‌خواهم با عملکردهای خوب، به تیم ملی هلند نیز راه یابم."

تگ ها


جاستین کلایورت رم سری آ فوتبال