جاسوسی همسر واردی از زندگی همسر رونی!

کولین رونی همسر وین رونی مدعی شد که ربکا واردی همسر جیمی واردی اطلاعاتی از زندگی او را به نشریه سان می‌داده و این مسئله را با داستان‌سازی متوجه شده است....

به گزارش مدال، «کولین رونی» همسر «وین رونی» مدعی شد که پس انتشار برخی پست‌های حساب شخصی‌اش در شبکه اجتماعی «اینستاگرام»، مجبور به نقش بازی کردن شده است و در همین راستا «ربکا واردی» همسر «جیمی واردی» را به لو دادن این اطلاعات متهم کرد!

ربکا واردی اما هرگونه اتهامی را تکذیب کرد و مدعی شد که شاید شخصی رمز ورود حساب او را داشته است. نشریه «سان» هنوز درباره این مسئله صحبت نکرده و تنها واکنش آنها، به پاک کردن خبری از روی سایت‌شان محدود شده است.

کولین رونی در بیانیه‌ای عنوان کرد: «برای چند سال شخصی که به او اعتماد داشتم تا حساب شخصی من را دنبال کند به طور مرتب مطالبی که در آن صفحه به اشتراک می‌گذاشتم را برای روزنامه سان فرستاده است. اطلاعات زیادی از من و خانواده‌ام بدون اجازه من در اختیار سان قرار گرفته. پس از مدت‌ها تلاش برای یافتن این شخص به نتیجه‌ای رسیده‌ بودم و برای اثبات آن ایده‌ای در سر داشتم. دسترسی مشاهده استوری‌هایم را از همه به استثنا یک نفر گرفتم. در پنج ماه اخیر اخبار اشتباهی از خود به اشتراک می‌گذاشتم و در کمال تعجب راه خود را به سان پیدا می‌کردند. چندین خبر دروغ در این مدت در استوری‌هایم منتشر کردم و حالا می‌دانم که چه کسی از چه حسابی این اطلاعات را به سان لو داده است. تمام استوری‌ها را یک نفر بازدید کرده بود و آن کسی جز ربکا واردی نیست!»

اما ربکا در پاسخ به این ادعا گفت که هرگز درباره کولین با مطبوعات صحبت نکرده است. او در اینباره گفت: «ممکن است شخص دیگری به حسابم دسترسی داشته باشد زیرا این سال‌ها بسیاری به حساب کاربری من دسترسی داشتند. همین هفته متوجه شدم افرادی را دنبال می‌کنم که اصلا آن‌ها را نمی‌شناسم! از فروش استوری‌های کولین چه چیزی به دست می‌آوردم!؟ کولین من تو را دوست دارم اما ناراحتم که این تصمیم را زمانی که من باردار هستم گرفتی! من حتی از تکذیب آن هم ناراحت هستم.»

بیشتر بخوانید:

همسر ستاره آرژانتینی باز هم جنجال به پا کرد!

تگ ها


همسر وین رونی وین‌رونی جیمی واردی همسر جیمی واردی کولین رونی ربکا واردی فوتبال جهان جاسوسی لیگ برتر انگلیس لیگ برتر فوتبال