جامپائولو: به هیچ وجه شایسته شکست نبودیم

میلان در شبی که عملکرد خوبی داشت، با درخشش آندره‌آ بلوتی مغلوب تورینو شد تا جامپائولو تحت فشار قرار بگیرد...

جامپائولو: به هیچ وجه شایسته شکست نبودیم

به گزارش مدال، میلان امشب در آخرین بازی از هفته پنجم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا مقابل تورینو ۲-۱ شکست خورد تا مارکو جامپائولو دوباره تحت فشار قرار بگیرد. گل پیونتک از روی نقطه پنالتی با دو گل آندره‌آ بلوتی پاسخ داده شد و میلان تا پایان هفته پنجم در رتبه دوازدهم جدول قرار دارد. جامپائولو پس از بازی گفت:

"ما فقط در استفاده از موقعیت‌ها خوب عمل نکردیم و تمام بازی تحت کنترل ما بود. تا گل اول تورینو، به ندرت به آنها فرصت دادیم و ناگهان در چند دقیقه بازی از دست ما خارج شد. می‌توانستیم توسط پیونتک و کسیه باز هم به گل برسیم اما اشتباهاتی وجود داشت که ما را از پیروزی دور کرد. به عقیده من این بهترین نمایش میلان تا اینجای فصل بود. ما در بیشتر دقایق بازی، حاکم میدان بودیم. به هیچ وجه شایسته شکست در این بازی نبودیم.

وقتی تیم به سختی تلاش می‌کند اما در روز بازی نتیجه نمی‌گیریم بسیار ناامید کننده است. بچه‌ها به جای بازی انفرادی، تلاش می‌کنند مثل یک تیم بازی کنند و برنامه‌ها را دنبال کنند. شکست ناعادلانه‌ای بود و به طور واضح این شکست پروسه پیشرفت و اعتماد به نفس ما را ما را کاهش می‌دهد اما من دیده‌ام که این تیم، نفرات خوبی دارد و امیدوارم آنها امید و شجاعت خود را از دست ندهند."

اخبار مرتبط:

تورینو ۲ - ۱ میلان؛ بازگشت گراناتا با درخشش بلوتی

تگ ها


سرمربی میلان مارکو جامپائولو روسونری فوتبال جهان هفته پنجم سری‌آ آث میلان تورینو تورینو-آث میلان سری آ فوتبال