جامپائولو: میلان قابل مقایسه با سمپدوریا نیست

سرمربی تیم فوتبال میلان، رقیب آتی تیمش را فریبنده و فیزیکی توصیف کرد....

سرمربی تیم فوتبال میلان، رقیب آتی تیمش را فریبنده و فیزیکی توصیف کرد.

به گزارش مدال، مارکو جامپائولو در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل تورینو از سری رقابت های هفته پنجم سری A در توصیف رقیب از تعابیر ویژه‌ای استفاده کرد.

سرمربی تیم فوتبال میلان گفت: پس از دربی ناامیدی بزرگی پدید آمد و وظیفه داریم سریعاً همه چیز را سر جایش قرار دهیم. مهمترین چیز فعلاً همین است. تیم با کنار گذاشتن ناامیدی حاصل از نتیجه دربی، به تمرینات ادامه می‌دهد. باید واکنش صریحی داشته باشیم و با عزمی دوباره کارمان را ادامه دهیم. می‌دانم امروز در چه جایگاهی قرار داریم. در حال حاضر هیچکس خوشحال نیست. من هم خوشحال نیستم. در حال تلاش هستیم  تا قوی‌تر شویم. سختی‌های کارم را خوب می‌دانم و راه حلی پیدا خواهیم کرد. خوشبختانه بچه‌ها کاملاً در اختیار تیم قرار دارند.

وی با اشاره به حریف تیمش در هفته پنجم مسابقات فوتبال سری A باشگاه‌های ایتالیا اظهار داشت: تورینو تیمی فیزیکی و فریبنده است. آنها بازیکنان خوبی دارند، اما میلان باید به تورین برود و بازی خودش را انجام دهد.  تیم باید در دریبل‌زنی پیشرفت کند و در پاسکاری اشتباهات کمتری داشته باشد. گفتن این چیزها ساده نیست، چون باید کار بسیاری انجام دهیم که در حال انجامش هم هستیم.

جامپائولو در پایان تأکید کرد: میلان با سامپدوریا قابل مقایسه نیست. این تیم شخصیت و ویژگی‌های خاصی دارد. ضروری است که بتوانیم عملکرد بازیکنان را بهبود ببخشیم.

بیشتر بخوانید:

جامپائولو اخراج نخواهد شد

 

 

تگ ها


جامپائولو آث میلان سمپدوریا تورینو فوتبال