جام‌جهانی قطر آخرین رویای این دروازه‌بان است

دروازه بان مطرح مکزیکی ها در جام های جهانی اخیر می گوید جام جهانی قطر آخرین رویای من در فوتبال است و بعد از حضور در آن و رسیدن به جمع رکوردداران از فوتبال کناره گیری می کند....

به گزارش "ورزش سه"، گیلرمو اوچوا، دروازه بان مکزیکی تیم کلوپ آمریکا که در چهار دوره اخیر جام جهانی به همراه مکزیکی ها در این رقابت ها حضور داشته، حالا می گوید حضور در جام جهانی قطر ۲۰۲۲ آخرین رویای من در فوتبال است و پس از حضور در آن بازی ها از فوتبال کناره گیری خواهد کرد.

این دروازه بان که پیش از این در جام های جهانی ۲۰۰۶، ۲۰۱۰، ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸ حضور داشت در بازی های برزیل توانست اوج کار خود را به همه فوتبالی ها نشان دهد و به همین دلیل ادامه حضور خود در دروازه تیم ملی را بیمه کند. او حالا می خواهد به اسطوره های مکزیکی بپیوندد و حضور در جام جهانی قطر می تواند این امر را برای او راحت کند.

او در این باره گفت: من از کسی پنهان نمی کنم که یکی ازبازیکنانی در سطح دنیا هستم که بیشترین علاقه را برای بازی های جام جهانی قطر دارم. من برای رسیدن به این رویا سخت تلاش می کنم و می توانم بگویم که این آخرین چیزی است که در فوتبال می خواهم.

گیلرمو اوچوای ۳۴ ساله، پس از بازی های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل توانست خود را به عنوان یکی از بهترین دروازه بان های دنیا نشان دهد و حالا پس از سال ها بازی در لیگ های فرانسه و اسپانیا و بلژیک، در آمریکا به ر می برد.

او که تاکنون ۱۰۶ بازی برای مکزیکی ها به میدان رفته است در صورت رسیدن به جام جهانی قطر، درلیست بازیکنانی قرار می گیرد که با ۵ حضور در جام جهانی، رکورددار هستند. از جمع بازیکنان تاریخ فوتبال مکزیک، رافائل مارکز، مدافع نامدار این تیم در ۵ دوره از بازی های جام جهانی حضور داشته است.

تگ ها


تیم ملی مکزیک جام جهانی 2022 قطر مکزیک