جام بزرگ: شرایط جوی به یکباره به‌هم ریخت

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، مهلقا جامبزگ پس از کسب رده بیستوهفتم در مرحله مقدماتی تفنگ 50 متر سه وضعیت بازیهای المپیک ریو اظهار داشت: مسابقات را خیلی خوب شروع کرده بودم، شرایط هم خوب پیش میرفت اما به یکباره با توجه به تغییر شرایط جوی و وزش شدید باد کار همه تیراندازانی که مثل من با آرامش کار را ادامه میدادند و تیرهای باقیمانده داشتند، سخت شد ......

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، مه‌لقا جام‌بزگ پس از کسب رده بیست‌وهفتم در مرحله مقدماتی تفنگ 50 متر سه وضعیت بازی‌های المپیک ریو اظهار داشت: مسابقات را خیلی خوب شروع کرده بودم، شرایط هم خوب پیش می‌رفت اما به یکباره با توجه به تغییر شرایط جوی و وزش شدید باد کار همه تیراندازانی که مثل من با آرامش کار را ادامه می‌دادند و تیرهای باقیمانده داشتند، سخت شد.
 
وی در ادامه افزود: کار تیراندازان تا جایی سخت شد که حتی نفرات  مطرح تیراندازی جهان نیز نتوانستند راهی فینال شوند و شرایط به نفع کسانی رقم خورد که تیرهای خود را زودتر زده بودند.
 
بانوی تیرانداز کشورمان در پاسخ به این پرسش که ظاهراً اسلحه‌اش در طول مسابقه دچار مشکل شده بود، گفت: این موضوع را از آقای لازلو بپرسید.

تگ ها


اخبار ویژه تیراندازی