جام بین‌قاره‌ای فوتبال ساحلی؛ ایران ۶ – ۳ اسپانیا/ گزارش لحظه به لحظه

تیم فوتبال ساحلی کشورمان در فینال نهمین دوره مسابقات جام بین قاره‌ای به مصاف تیم فوتبال ساحلی اسپانیا رفته است...

تیم فوتبال ساحلی کشورمان در فینال نهمین دوره مسابقات جام بین قاره‌ای به مصاف تیم فوتبال ساحلی اسپانیا رفته است

به گزارش مدال، تیم ملی فوتبال ساحلی ایران امشب از ساعت 19:45 دقیقه به وقت تهران در فینال رقابت‌های جام بین قاره‌ای ۲۰۱۹ به مصاف اسپانیا رفته است تا تکلیف قهرمان نهمین دوره این مسابقات مشخص شود.
مسیر صعود ساحلی‌بازان تا چهارمین فینال
ساحلی‌بازان ایران برای چهارمین بار در هفتمین حضور خود موفق شده‌اند راهی دیدار پایانی شوند. آنها برای رسیدن به این مرحله مسیر دشواری را پیمودند. شاگردان عباس هاشم‌پور در گروه دوم کار خود را با برد هفت بر چهار در برابر مکزیک آغاز کردند. آنها در دومین مسابقه با حساب پنج بر سه از سد مصر گذشتند و صعود خود را به مرحله بعد قطعی کردند. حریف بعدی ساحلی‌بازان، روسیه قدرتمند بود. جایی که شاگردان هاشم‌پور بعد از تساوی سه بر سه، در ضربات پنالتی با نتیجه پنج بر چهار به برتری رسیدند و به عنوان سرگروه راهی مرحله یک‌چهارم نهایی شدند. حریف بعدی اماراتِ میزبان بود. تلاش ۲ تیم در وقت‌های عادی و اضافه به تساوی یک بر یک منجر شد و این بارهم سفیدپوشان در ضربات پنالتی موفق بودند و با نتیجه چهار بر سه به برتری رسیدند تا راهی دیدار نهایی شوند.
کار بزرگ حریف ایران برای رسیدن به اولین فینال
در سوی مقابل اسپانیا در دومین حضور خود پیشرفت خیره‌کننده‌ای داشت. آنها که در سال ۲۰۱۸ برای اولین بار به مسابقات بین قاره‌ای آمده بودند در همان دور گروهی کنار رفتند و در بین هشت تیم مقام ششم را به خود اختصاص دادند. با این حال در رقابت‌های ۲۰۱۹، لاروخا نمایش فوق‌العاده‌ای داشت. آنها مانند ایران، امارات را در ضربات پنالتی شکست دادند. سپس با حساب سه بر ۲ از سد قهرمان‌ آسیا یعنی ژاپن گذشتند و در پایان با نتیجه هشت بر هفت مغلوب ایتالیا شدند ولی با چهار امتیاز در صدر جدول گروه اول قرار گرفتند و به نیمه‌نهایی رسیدند. ماتادورها برای فینالیست شدن کار بزرگی انجام دادند و روسیه مدعی را با نتیجه چهار بر ۲ شکست دادند تا برای اولین بار به دیدار پایانی برسند و مدال نقره خود را قطعی کنند. آنها سومین دیدار خود مقابل نمایندگان آسیا در این دوره از مسابقات را انجام می‌دهند.

گلزنان ایران: مصطفی کیانی، سعید پیرامون، محمدعلی مختاری، بهزادپور، محمد احمدزاده، معصومی‌نژاد
گلزنان اسپانیا: گومز، سوارز

بیشتر بخوانید:

حشمت مهاجرانی کاپیتان تیم‌ملی فوتبال ساحلی را سورپرایز کرد

تگ ها


بازی های ساحلی ایران تیم فوتبال ساحلی تیم ملی ساحلی ایران تیم ملی فوتبال ساحلی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران جام بین قاره ای فوتبال ساحلی