جام بین‌قاره‌ای فوتبال ساحلی/ قهرمانی مقتدرانه ایران با غلبه بر اسپانیا

تیم‌ملی فوتبال ساحلی کشورمان در فینال نهمین دوره مسابقات جام بین‌قاره‌ای ۲۰۱۹ با پیروزی ۶ بر ۳ برابر اسپانیا قهرمان این دوره از رقابت‌ها شد....

تیم‌ملی فوتبال ساحلی کشورمان در فینال نهمین دوره مسابقات جام بین‌قاره‌ای ۲۰۱۹ با پیروزی ۶ بر ۳ برابر اسپانیا قهرمان این دوره از رقابت‌ها شد.

به گزارش خبرنگار مدال، ساحلی‌بازان کشورمان در فینال مسابقات جام بین‌قاره‌ای ۲۰۱۹ به مصاف اسپانیا رفتند و در این دیدار با نتیجه ۶ بر ۳ به پیروزی دست یافتند تا سومین قهرمانی خود در این رقابت‌ها را جشن بگیرند.

ساحلی‌بازان ایران برای رسیدن به این مقام ارزشمند مسیر دشواری را پیمودند. شاگردان عباس هاشم‌پور در گروه دوم کار خود را با برد هفت بر چهار در برابر مکزیک آغاز کردند. آنها در دومین مسابقه با حساب پنج بر سه از سد مصر گذشتند و صعود خود را به مرحله بعد قطعی کردند. حریف بعدی ساحلی‌بازان، روسیه قدرتمند بود. جایی که شاگردان هاشم‌پور بعد از تساوی سه - سه، در ضربات پنالتی با نتیجه پنج بر چهار به برتری رسیدند و به عنوان سرگروه راهی مرحله یک‌چهارم نهایی شدند. حریف بعدی اماراتِ میزبان بود. تلاش ۲ تیم در وقت‌های عادی و اضافه به تساوی یک - یک منجر شد و این بارهم سفیدپوشان در ضربات پنالتی موفق بودند و با نتیجه چهار بر سه به برتری رسیدند تا راهی دیدار نهایی شوند.

ملی‌پوشان کشورمان در دیدار فینال به مصاف اسپانیا رفتند و با پیروزی ۶ بر ۳ به پیروزی دست یافتند و سومین مقام قهرمانی در این رقابت‌ها را به ارمغان آوردند.

اخبار مرتبط:

خلاصه بازی فوتبال ساحلی ایران ۶ - ۳ اسپانیا/ ویدیو

فوتبال ساحلی ایران ۰ – ۰ اسپانیا/ گزارش لحظه به لحظه

مراسم اهدای جام قهرمانی فوتبال ساحلی بین قاره‌ای ۲۰۱۹/ ویدیو

تگ ها


بازی های ساحلی ایران تیم فوتبال ساحلی تیم ملی ساحلی ایران تیم ملی فوتبال ساحلی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران جام بین قاره ای فوتبال ساحلی فوتبال