جام جهانی بسکتبال؛ حدادی بیشترین ریباند روز اول را ثبت کرد

حامد حدادی سنتر تیم‌ملی بسکتبال ایران بیشترین تعداد ریباند را بین بازیکنان حاضر در روز نخست جام جهانی بسکتبال ۲۰۱۹ چین را ثبت کرد...

حامد حدادی سنتر تیم‌ملی بسکتبال ایران بیشترین تعداد ریباند را بین بازیکنان حاضر در روز نخست جام جهانی بسکتبال ۲۰۱۹ چین را ثبت کرد

به گزارش مدال و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، حامد حدادی که در جریان دیدار اول تیم ملی ایران مقابل پورتوریکو بهترین بازیکن ایران بود با ثبت ۱۶ ریباند در این مسابقه بهترین عملکرد را بین همه بازیکن‌های حاضر در شب اول رقابت‌های جام جهانی داشت. در بخش ریباند بعد از حدادی گونا را از کره جنوبی با ۱۵ و کریستیانو فلیسیون از برزیل با ۱۳ ریباند در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

در پایان شب اول این رقابت‌ها، احمد الدویری سنتر اردن با ۳۴ امتیاز بیشترین امتیاز را ثبت کرد. دیوید هوئرتاس از پورتوریکو با ۳۲ و گونا را از کره جنوبی یا ۳۱ امتیاز در رده‌های دوم و سوم این بخش قرار دارند.
در شاخص اثرگذاری احمد الدویری با تاثیرگذاری ۳۷+ نمایش فوق‌العاده‌ای داشت. دیوید هوئرتاس با تاثیرگذاری ۳۴+ و گونا را با تاثیرگذاری ۳۳+ در این بخش دوم و سوم هستند.
در بین بهترین پاسورهای مسابقات هم آیلون ژو از چین، جو اینگلز از استرالیا و استفان یویچ از صربستان هرکدام با ۹ پاس منجر به گل بهترین بازیکن‌های شب اول مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۹ بودند.

بیشتر بخوانید:

جام جهانی بسکتبال؛ پیروزی فرانسه در روز قدرت‌نمایی بزرگان

تگ ها


بسکتبال بسکتبال ایران تیم ملی بسکتبال ایران جام جهانی بسکتبال حامد حدادی