جام جهانی بسکتبال؛ فرانسه سوم شد

تیم‌ملی بسکتبال فرانسه در دیدار رده‌بندی جام جهانی ۲۰۱۹ چین به مصاف استرالیا رفت و با نتیجه ۶۷ بر ۵۹ به پیروزی رسید تا بر سکوی سوم این دوره از مسابقات بایستد...

تیم‌ملی بسکتبال فرانسه در دیدار رده‌بندی جام جهانی ۲۰۱۹ چین به مصاف استرالیا رفت و با نتیجه ۶۷ بر ۵۹ به پیروزی رسید تا بر سکوی سوم این دوره از مسابقات بایستد

به گزارش مدال، در دیدار رده‌بندی رقابت‌های جام‌جهانی بسکتبال ۲۰۱۹ چین، از ساعت ۱۲:۳۰ امروز (یک‌شنبه) ۲۴ شهریور ماه دو تیم فرانسه و استرالیا به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان تیم فرانسه توانست با نتیجه ۶۷ - ۵۹ پیروز بازی شده و جایگاه سوم رقابت‌ها را ازآن خود کند.
نتایج چهار کوارتر این بازی به شرح زیر رقم خورد:
کوارتر اول: ۱۱ - ۱۶ استرالیا
کوارتر دوم: ۱۰ - ۱۴ استرالیا
کوارتر سوم: ۲۱ - ۱۶ فرانسه
کوارتر چهارم: ۲۵ - ۱۳ فرانسه
در پایان این بازی، "جو اینگلس" فوروارد (بازیکن پست ۳) تیم ملی استرالیا با کسب ۱۷ امتیاز، ثبت ۵ ریباند،‌ ۲ پاس گل، یک توپ ربایی و تاثیرگذاری ۱۸ بهترین بازیکن زمین شد.
"نیکولاس باتوم" فوروارد (بازیکن پست ۳) تیم فرانسه نیز با کسب ۹ امتیاز، ثبت ۳ ریباند، ۶ پاس گل، ۳ توپ ربایی، یک بلاک شات و تاثیرگذاری ۱۶ بهترین بازیکن تیمش شد. "ناندو دکولو" با کسب ۱۹ امتیاز، امتیاز آورترین بازیکن تیم فرانسه و این بازی بود.
از ساعت ۱۶:۳۰ امروز نیز دو تیم اسپانیا و آرژانتین در بازی فینال به مصاف یکدیگر می‌روند تا قهرمانی این دوره از رقابت‌های جام‌جهانی بسکتبال مشخص شود.
پیش از این صربستان با پیروزی ۹۰ - ۸۱ برابر جمهوری چِک در جایگاه پنجم قرار گرفت و چک ششم شد. آمریکا هم با برتری ۸۷ - ۷۴ برابر لهستان هفتم شد و لهستان نیز در جایگاه هشتم جای گرفت.
جدول رده‌بندی ۸ تیم برتر مسابقات تا این لحظه:
۱- (اسپانیا یا آرژانتین)
۲- (اسپانیا یا آرژانتین)
۳- فرانسه
۴- استرالیا
۵- صربستان
۶- جمهوری چِک
۷- آمریکا
۸- لهستان

بیشتر بخوانید:

دومین پیروزی تیم بسکتبال جوانان در مسابقات بین‌المللی تایلند

تگ ها


بسکتبال تیم ملی بسکتبال فرانسه رده بندی جام جهانی بسکتبال جام جهانی بسکتبال بسکتبال