جام‌جهانی بسکتبال؛ پیروزی شیرین آرژانتین مقابل صربستان

تیم‌ملی بسکتبال آرژانتین با پیروزی مقابل صربستان توانست جواز حضور در مرحله نیمه‌نهایی جام‌جهانی بسکتبال چین را کسب کند....

تیم‌ملی بسکتبال آرژانتین با پیروزی مقابل صربستان توانست جواز حضور در مرحله نیمه‌نهایی جام‌جهانی بسکتبال چین را کسب کند.

به گزارش مدال، در چارچوب دیدار های مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2019 بسکتبال، دو تیم آرژانتین و صربستان به مصاف هم رفتند.

در پایان این تیم ملی آرژانتین بود که با نتیجه 87-97 پیروز میدان شد.

ششمین پیروزی متوالی آرژانتین، در حالی به دست آمد که فاکاندو کامپازو، دفاع صربستان را تار و مار کرد. دبل دبل 18 امتیازی و 12 اسیستی کامپازو، گارد آرژانتین که در رئال مادرید بازی می کند، آرژانتین را به نیمه نهایی رساند. دو کوارتر نخست بازی بسیار نزدیک دنبال می شد، تفاوت اصلی دو تیم در نیمه نخست، پرتاب های سه امتیازی آرژانتین بود که به کمک شان آمد.

کوارتر سوم دو تیم با رویکرد دفاعی وارد میدان شدند، مخصوصا آرژانتین که بسیار به خوبی در زیر سبد دفاع کرد و اجازه ورود به بازیکنان نام دار صربستان را نداد. در کوارتر چهارم صربستان برای جبران اختلاف به وجود آمده تلاش کرد که بازیکنان صرب به سد محکم دفاع آرژانتین خوردند و در شوت زنی نیز بی دقت ظاهر شدند. از طرفی پاس های کامپازو و نفوذهای اسکولا، اختلاف را بیشتر کرد و صربستان را از هدفش دورتر کرد.

در نهایت اختلاف به حدی رسید که جبران آن غیر ممکن بود. حال صربستان که حتی در مقطعی، شانس اصلی این رقابت ها به شمار می رفت، از دور مسابقات کنار رفت و تیم فوق العاده آرژانتین، باید منتظر بازی آمریکا و فرانسه بماند. 

اخبار مرتبط:

جام‌جهانی بسکتبال؛ صعود راحت اسپانیا به نیمه‌نهایی

 

تگ ها


برنامه جام جهانی بسکتبال مسابقات جهانی بسکتبال نیمه نهایی جام جهانی بسکتبال نتایج جام جهانی بسکتبال نتایج بسکتبال جام جهانی بسکتبال