جام‌جهانی‌قطر آخرین شانس بلژیک برای قهرمانی نیست

دریس مرتنز معتقد است که جام جهانی قطر آخرین شانس بلژیک برای قهرمانی نیست و در این کشور استعداد های زیادی برای آینده وجود دارد....

به گزارش "ورزش سه"، بسیاری معتقد هستند که تیم ملی بلژیک در حال حاضر بهترین نسل خود را در اختیار دارد؛ حضور بازیکنانی نظیر تیبو کورتوا، کوین دی بروین، ادن هازارد، روملو لوکاکو و چندین ستاره دیگر باعث شده که آنها در هر تورنمنت یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی محسوب شوند اما بلژیک در سالیان اخیر نتوانسته به این مهم دست پیدا کند.

از طرفی این اعتقاد وجود دارد که رقابت های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر آخرین شانس تیم ملی بلژیک برای قهرمانی محسوب می‌شود؛ موضوعی که با واکنش دریس مرتنز روبرو شده است.

ستاره تیم ملی بلژیک که به دلیل مصدومیت در رقابت های لیگ ملت ها غایب بود پیرامون این موضوع و همچنین درباره بازگشت به تیم ملی می گوید: "نبودن در لیگ ملت ها اتفاقی دردناک برای من محسوب می‌شد. دلم برای هم تیمی هایم و جو اینجا خیلی تنگ شده بود. ما نباید دائم این جمله را بگوییم که جام جهانی قطر آخرین فرصت برای قهرمانی بلژیک خواهد بود. ممکن است برای من اینگونه باشد و امیدوارم که این اتفاق(قهرمانی) رخ دهد اما استعدادهای زیادی در نسل بعدی بلژیک نیز حضور دارند."

مرتنز همچنین در واکنش به شایعاتی که پیرامون آینده اش و احتمال ترک ناپولی مطرح می‌شود نیز گفت: "هرگز نمی توانید در فوتبال بگویید هرگز اما در حال حاضر از حضور در ناپولی خیلی خوشحال هستم."

تگ ها


ناپولی تیم ملی بلژیک دریس مرتنز