جام‌جهانی 2022 قطر به خطر افتاد

پس از مشکلات سیاسی بین کشورهای عربی حوزه ی خلیج فارس، این کشورها تلاش می کنند تا قطر را منزوی کرده و میزبانی جام جهانی 2022 را از این کشور بگیرند ......

پس از مشکلات سیاسی بین کشورهای عربی حوزه ی خلیج فارس، این کشورها تلاش می کنند تا قطر را منزوی کرده و میزبانی جام جهانی 2022 را از این کشور بگیرند.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از skysports، کشور قطر روزهای بسیار سختی را پشت سر می گذارد و رابطه این کشور با کشورهای عربی روز به روز در حال بدتر شدن است.

کشورهای امارات، عربستان، بحرین، مصر و لیبی و چند کشور دیگر عربی روابط سیاسی خود با قطر را به حالت تعلیق در آورده اند و حتی کشورهای مانند عربستان و امارات پا را فراتر از این هم گذاشته اند و تهدید کرده اند که ورزش قطر را هم تحریم کرده اند و در خاک این کشور به میدان نخواهند رفت.

شبکه تلویزیونی اسکای اسپورت تاکید کرد که با شرایطی که به وجود آمده و به دلیل پشت کردن کشورهای عربی به قطر، برگزاری بازی های جام جهانی 2022 در این کشور هم به خطر افتاده است و این احتمال زیاد است که قطر به خاطر حمایت از تروریسم (به زعم آنها) از میزبانی جام جهانی 2022 محروم شود و این رقابت بزرگ در کشور دیگری برگزار شود.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال