جام حذفی ;جدال برای آسیا

تیم های تراکتورسازی و نفت تهران برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا در فینال جام حذفی مقابل هم صف آرایی خواهند کرد ......

تیم های تراکتورسازی و نفت تهران برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا در فینال جام حذفی مقابل هم صف آرایی خواهند کرد.

به گزارش مدال به نقل از  ایسنا، تیم های فوتبال تراکتورسازی و نفت تهران در فینال جام حذفی ایران، ساعت 20:30 فردا (پنجشنبه) در خرمشهر مقابل هم قرار خواهند گرفت تا شاهد دیدار جذابی بین مربیانی باشیم که سابقه قهرمانی با تیم های پرسپولیس و استقلال را در این جام دارند.

تراکتورسازی تبریز در پایان لیگ شانزدهم و کسب 56 امتیاز، در جایگاه سوم قرار گرفت و این در حالی بود که آن ها در نیمه های فصل با از دست دادن تعدادی از بازیکنان خود و بسته شدن پنجره نقل و انتقالات روبه رو شدند و نتوانستند رقابت خود با سرخابی های پایتخت را برای قهرمانی ادامه دهند. تراکتورسازان برای مقابله با نفت، کرار جاسم را به دلیل محرومیت در اختیار ندارند. شاگردان قلعه نویی برای رسیدن به این مرحله تیم های ملوان انزلی، برق نوین شیراز و نفت و گاز گچساران را شکست دادند. در نیمه نهایی نیز در دیداری جذاب که به وقت های اضافه نیز کشیده شد، توانستند با نتیجه 3 بر 2 ذوب اهن را در اصفهان شکست دهند و به فینال جام حذفی صعود کنند.

شاگردان دایی نیز در این فصل نتوانستند انتظارات را برآورده کنند و با کسب 36 امتیاز در جایگاه نهم جدول رده بندی قرار گرفتند. نفتی ها که این فصل با مشکلات مالی روبه رو بودند، نتوانستند جایگاهی که در ابتدای فصل پیش بینی می کردند را عملی کنند. نفت تهران برای مقابله با تراکتورسازی در فینال جام حذفی، میلاد فخرالدینی، ارسلان مطهری و ایمان مبعلی را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد.

شاگردان دایی برای رسیدن به این مرحله نساجی مازندران، شهرداری فومن و استقلال را از پیش رو برداشتند و در مرحله نیمه نهایی و در دیداری جنجالی موفق شد با یک گل سپاهان را در ورزشگاه نقش جهان شکست دهد و راهی فینال این رقابت ها شود.

در صورت پیروزی نفت در فینال جام حذفی این تیم جواز حضور در لیگ قهرمانان آسیا 2018 را خواهد گرفت و در صورت برتری تراکتورسازی مقابل شاگردان دایی و با توجه به سوم شدن این تیم تبریزی در لیگ شانزدهم، ذوب آهن شانس حضور در فصل بعد لیگ قهرمانان آسیا را پیدا خواهد کرد.

تگ ها


اخبار روز فوتبال