جام حذفی/ خوشه طلایی 3 (1) - (3) 3 شاهین بوشهر؛ صعود سخت شاگردان ویسی

در دیداری از مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال کشور، تیم شاهین شهرداری بوشهر در یک بازی سخت توانست میزبانش را شکست دهد....

در دیداری از مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال کشور، تیم شاهین شهرداری بوشهر در یک بازی سخت توانست میزبانش را شکست دهد.

به گزارش مدال، تیم‌های خوشه طلایی ساوه و شاهین شهرداری بوشهر در چارچوب دیدارهای مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی در ورزشگاه یادگار امام (ره) قم به مصاف هم رفتند که در پایان این بازی به نتیجه تساوی 3 - 3 انجامید تا کار به ضربات پنالتی کشیده شود و در ضربات پنالتی تیم شاهین با نتیجه 2 بر صفر به برتری رسید.

ابتدا تیم خوشه طلایی بود که در نیمه اول و با گل‌های اکبر صغیری در دقیقه 15 و احسان پورشیخ علی در دقیقه 16 از شاهین پیش افتاد. خوشه طلایی در حالی که خود را پیروز میدان و در مرحله یک هشتم نهایی می‌دید، بهمن سالاری با دو گلی که در دقایق 73 و 83 برای شاهین به ثمر رساند، بازی را به وقت‌های اضافه کشاند.

در وقت‌های اضافه تیم شاهین توانست با گل دقیقه 105 دانیال مومنی به گل سوم دست پیدا کند. بازی رو به پایان بود و شاگردان عبدالله ویسی توانسته بودند با کامبک شکست 2 بر صفر را به پیروزی 3 بر 2 تبدیل کنند، اما سجاد اژدر در دقیقه 119 گل تساوی را برای میزبان به ثمر رساند.

بازی در نهایت به ضربات پنالتی کشیده شد که در ضیافت پنالتی‌ها این تیم شاهین شهرداری بود که با نتیجه 2 بر صفر به برتری دست یافت و راهی مرحله یک هشتم نهایی شد.

بیشتر بخوانید:

 

لغو نشست خبری دیدار شاهین و خوشه طلایی

 

تگ ها


برنامه جام حذفی فوتبال ایران شاهین شهرداری بوشهر خوشه طلایی ساوه فوتبال