جام ستارگان قطر؛ ۴ ایرانی هستند، ۴ لژیونر نه

رقابت‌های جام ستارگان قطر در حالی دنبال خواهد شد که چهار لژیونر ایرانی در مرحله یک چهارم نهایی حاضر هستند....

به گزارش "ورزش سه"، پایان مرحله گروهی جام ستارگان(اوردو) قطر تکلیف هشت تیم حاضر در دور یک چهارم نهایی این رقابت‌ها را مشخص کرد که بازی‌های این مرحله طی روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته آینده با حضور چهار بازیکن ایرانی در سه تیم مختلف برگزار خواهد شد.

در گروه A تیم قطر اس. سی که اخیرا علی کریمی را جذب کرده، در جایگاه پنجم قرار گرفت و نتوانست به مرحله دوم صعود کند و الدحیل نیز که در هیچ یک از مسابقات خود رامین رضاییان را در فهرست نداشت و در بیشتر بازی‌ها با تیم دوم وارد زمین شده بود، در رتبه ششم ایستاد.

در گروه B نیز تیم ام‌صلال در حالی که روزبه چشمی را در دو دیدار از پنج مسابقه‌اش در اختیار داشت، در رتبه پنجم ایستاد و راهی مرحله یک چهارم نهایی نشد. همچنین الاهلی نیز که امید ابراهیمی در آن عضویت دارد، در رتبه ششم قرار گرفت و به مرحله بعد صعود نکرد.

با وجود حذف چهار تیم در مرحله گروهی جام ستارگان(اوردو) قطر که از لژیونرهای ایرانی بهره می‌برند، اما تیم‌های العربی با مهرداد محمدی و مهدی ترابی، الخریطیات با پژمان منتظری و الریان با شجاع خلیل‌زاده در دور یک چهارم نهایی حاضر هستند و باید برای رسیدن به نیمه نهایی تلاش کنند.

برنامه مسابقات مرحله یک چهارم نهایی جام ستارگان قطر به شرح زیر است:

* یکشنبه؛ ۲۵ آبان ۹۹

الوکره - الخریطیات

العربی - السیلیه

* دوشنبه؛ ۲۶ آبان ۹۹

الغرافه - السد

الخور - الریان

تگ ها


الریان مهرداد محمدی العربی خریطیات مهدی ترابی پژمان منتظری شجاع خلیل‌زاده قطر