جام ملت ها زیر ذره بین مدال/ صعود قطعی اردن، چین و کره جنوبی

با توجه به اتمام هفته دوم در 3 گروه اول جام ملت های آسیا نگاهی داشته ایم به آخرین وضعیت تیم های حاضر در این گروه ها....

 

 

به گزارش خبرنگار مدال، با توجه به بازی های برگزار شده تا این لحظه در سه گروه A،B،C جام ملت های 2019 و اینکه در گروه های نامبرده تا کنون 2 بازی از 3 بازی، برگزار شده نگاهی داشته ایم به آخرین وضعیت این گروه ها و تیم های حاضر؛

گروه A
در این گروه 4 تیم امارات، هند، تایلند و بحرین حضور دارند؛ با توجه به اینکه با گذشت دو بازی از این گروه امارات 4 امتیازی، هند و تایلند 3 امتیازی و بحرین یک امتیازی هستند می توان گفت که در حال حاضر هر 4 تیم این گروه شانس صعود دارند و صدرنشینی هیچ تیمی مسجل نشده است. بحرین در صورت غلبه بر هند می  تواند به عنوان تیم دوم یا سوم گروه به مرحله یک هشتم صعود کند. هر 3 تیم امارات، هند و تایلند از شانس صدرنشینی برخودارند.

گروه B
در گروه B چهار تیم اردن، استرالیا، سوریه و فلسطین در حال رقابت هستند و با گذشت 2 هفته می توان گفت که با توجه به آنکه اردن 6 امتیازی است صعودش همراه با صدرنشینی در این گروه، قطعی است. 3 تیم دیگر هرسه شانس صعود دارند اما این احتمال وجود دارد که سرمربی اردن با توجه به آنکه صعود تیمش مسجل شده به بازیکنانش در بازی سوم مقابل سوریه استراحت بدهد و این امر کار تیم سوریه را نیز راحت تر می کند. در حال حاضر استرالیا 3 امتیازی و سوریه و فلسطین هرکدام یک امتیازی هستند.

گروه C
در گروه سوم مسابقات 4 تیم چین، کره جنوبی، قرقیزستان و فیلیپین حاضر هستند؛ در هفته سوم دو تیم کره و چین 6 امتیازی دیداری بسیار مهم را برگزار خواهند کرد و در صورتی که در این بازی نتیجه تساوی رقم بخورد با توجه به تفاضل گل بهتر، چین به عنوان صدرنشنین صعود می کند. از آن سو دو تیم قرقیزستان و فیلیپین هم با توجه به اینکه امتیازی کسب نکرده اند بازی مهمی پیش رو دارند و نتیجه این دیدار تکلیف تیم سوم صعود کننده از گروه را مشخص می کند.

ایران به کدام تیم ها می خورد؟

تیم ملی کشورمان در صورت صعود به عنوان صدرنشنین گروه D به تیم دوم گروه های B، E یا F می خورد. اما در صورتی که به عنوان تیم دوم به دور بعد صعود کند رقیب تیم اول گروه E می شود.
گفتنی است که دیدارهای هفته دوم سه گروه D، E و F امروز و فردا برگزار می شود و تیم ملی کشورمان به مصاف ویتنام می رود.

تگ ها


فوتبال