۳ جانشین احتمالی راموس در صورت جدایی کاپیتان

قرارداد سرخیو راموس با رئال هنوز تمدید نشده و او از ژانویه می تواند با باشگاه های مدنظرش وارد مذاکره شود....

به گزارش "ورزش سه"، مشخص نیست که بالاخره بین رئال مادرید و سرخیو راموس بر سر تمدید قرارداد توافق خواهد شد یا خیر و همچنان احتمال جدایی کاپیتان وجود دارد.

سرخیو راموس از ۴ ژانویه آزاد است تا با باشگاه های مدنظرش وارد مذاکره شود. هنوز پیشرفتی در مذاکرات تمدید او با رئال حاصل نشده و هر احتمالی در مورد او را می توان متصور بود.

طبق ادعای اسپورت، سران رئال در صورت جدایی راموس روی ۳ بازیکن نظر مثبت دارند.

اولی پائو تورس مدافع ملی پوش ۲۳ ساله ویارئال است؛ دومی اریک گارسیا مدافع کاتالان منچسترسیتی که سخت مورد توجه بارسا نیز قرار دارد و سومی دیوید آلابا. هر دو اکنون در اردوی تیم ملی اسپانیا حضور دارند و نماینده های رئال مترصد فرصت هستند تا با انها وارد مذاکره شوند.

علاقه رئال به اریک گارسیای ۱۹ ساله در نوع خود جالب است. گارسیا محصول آکادمی لاماسیاست و بارسا تابستان امسال تلاش زیادی برای بازگرداندن او داشت ولی منچسترسیتی حاضر نشد مبلغ واگذاری او را کاهش دهد. گارسیا نیز در پایان فصل قراردادش به اتمام می رسد و اگر پیشنهاد رئال جدی باشد، بین دو راهی بزرگی قرار خواهد گرفت.

به این دو باید دیوید آلابا را هم اضافه کرد. مدافع اتریشی بایرن تا پایان فصل قرارداد دارد و مذاکرات تمدید او نیز متوقف شده است. مشکل بزرگ در راه جذب آلابا دستمزد بالای این بازیکن است. مشکلی که در مورد تورس و گارسیا وجود ندارد.

تگ ها


دیوید آلابا بایرن مونیخ سرخیو راموس منچستر سیتی رئال مادرید ویارئال