جانشین بشار طارمی است یا مهاجم خارجی؟

به نظر می رسد بشار رسن به پایان همکاری اش با پرسپولیس رسیده است....

به گزارش مدال،سرخپوشان پایتخت ۴ روز دیگر به شهری در نزدیکی استانبول ترکیه خواهند رفت.از هفته قبل کالدرون آرژانتینی در حالی با پرسپولیس استارت زده که بیش از ۲۵ بازیکن در هر تمرین حضور داشته و همین پر بودن لیست، کار را برای او سخت کرده است.
 
طارمی یا مهاجم خارجی؟
 
بدون توجه به لیست مازاد پرسپولیس در روزهای اخیر گمانه زنی هایی را در رسانه ها ایجاد کرده،جذب یک مهاجم نوک طبق نظر کالدرون برای این تیم ضروری به نظر می‌آید.از این رو باید دید طارمی که طبق اظهارنظر نبی باز هم امیدها برای بازگشتش زیاد شد پیراهن سرخ را به تن خواهد کرد یا مهاجم آینده پرسپولیس خارجی خواهد بود.
 
آخرین خبرهای دریافتی حاکی از آن است که بشار رسن متمایل است تا قراردادش را با سرخ ها تمدید کند اما باتوجه به وضعیت نرخ دلار و قیمت نسبتا بالای بشار رسن، بعید است که علاوه بر یک مهاجم خارجی و بوژیدار، سرخ ها رسن را نیز جذب کنند.
 
با منتفی شدن تمدید با بشار رسن عراقی، پرسپولیسی ها پروسه خرید مهاجم خارجی را با جدیت بیشتری دنبال خواهند کرد. باتوجه به گفته های مهدی محمدنبی، اولویت اول قرمزها علاوه برمهدی طارمی، جذب مهاجمی آسیایی است که احتمالا مذاکراتی نیز بین طرفین صورت گرفته اما باید دید در نهایت این موضوع به کجا خواهد رسید.

اخبارمرتبط:

تکلیف بازیکن عراقی پرسپولیس ۱۵ روز دیگر مشخص می‌شود
 

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران باشگاه پرسپولیس جدایی بشار رسن پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال