جانشین ترکاشوند هم از پیکان جدا شد

باشگاه پیکان برای دومین بار در طول این فصل در راس کادرفنی تیم والیبال خود تغییر ایجاد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم والیبال پیکان که همواره جزو مدعیان لیگ برتر بوده و پرافتخارترین تیم ایران و حتی آسیا به شمار می رود، در این فصل نتوانست نتایج مدنظر مدیران باشگاه را کسب کند. پیکانی ها که کار خود را در ابتدای فصل با محمد ترکاشوند آغاز کردند، بعد از چند هفته به همکاری خود با این مربی شناخته شده پایان دادند.

البته ترکاشوند در زمان خروج خود از پیکان، اعلام کرده بود به دلیل جوانگرایی در ترکیب این تیم و همچنین مشکلات مربوط به کرونایی شدن تعداد زیادی از بازیکنانش نتوانسته نتایج فصل های قبلی را تکرار کند.
علیرضا طلوع کیان، دستیار ترکاشوند بعد از او به عنوان سرمربی پیکان معرفی شد که او نیز بعد از تحمل چند شکست، در دو بازی آخر نیم فصل توانست با کسب دو پیروزی به بحران پیکانی ها پایان دهد.

پیکان با ۴ برد از ۱۳ بازی و قرار گرفتن در رده یازدهم جدول ۱۴ تیمی لیگ برتر والیبال به کار خود در نیم فصل اول پایان داد و حالا خبر می رسد که طلوع کیان هم از این باشگاه جدا شده است.  او در این باره به فارس گفت: صحبت هایی با مدیرعامل باشگاه داشتم، اما برای ادامه همکاری نتوانستیم با هم به توافق برسیم. مدیرعامل باشگاه از من قول حضور در فینال رقابت های لیگ برتر را خواست، اما من چنین قولی به وی ندادم.

حالا باید دید پیکان قصد دارد از کدام مربی در راس کادرفنی خود استفاده کند که نه تنها تیم را از بحران خارج کند، بلکه بتواند پیکان را بازهم در قامت یک مدعی برای رسیدن به فینال هدایت کند.

بیشتر بخوانید:

بازیکنان به کف کفش های خود نوشابه می زنند تا سر نخورند

میزبانی حق تیم های شهرستانی است/ برخوردهای خوبی با داور نشد

 

 

تگ ها


والیبال لیگ برتر والیبال ایران پیکان تهران والیبال