جانشین دی بروین در سیتی چه کسی است؟

کوین دی بروین بازیکن تیم منچستر سیتی به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو تا سه ماه از میادین دور خواهد بود ......

کوین دی بروین بازیکن تیم منچستر سیتی به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو تا سه ماه از میادین دور خواهد بود. پپ گواردیولا که همیشه خط هافبک خود را با بازیکنان خلاق شکل می دهد، حالا درپی مصدومیت شدید دی بروین، در پی جانشینی این بازیکن است و 5 گزینه را در اختیار دارد.

داوید سیلوا

یکی از بهترین بازیکنان تاریخ سیتی که همواره در میانه میدان در حال درخشیدن بوده و به تازگی از تیم ملی خداحافظی کرده است. او دیدار هفته پیش مقابل آرسنال را از دست داد اما این هفته مقابل هادرزفیلد به میدان خواهد رفت.

ایلکای گندوغان

این بازیکن آلمانی هنگام مصدومیت دی بروین اعلام کرد که آمادگی جانشینی او را دارد. او با آمار پاس 91.7 درصدی می تواند گزینه مطمئنی در این رابطه باشد.

برناردو سیلوا

نمایش درخشان او مقابل چلسی در جام کامیونیتی شیلد نشان داد سال آینده می تواند سال او باشد. سیلوا که از موناکو به سیتی پیوسته در هر بازی بیش از دو موقعیت برای هم تیمیانش ساخته است.

فیل فاودن

شاید طرفداران سیتی از مصدومیت دی بروین خیلی راضی به نظر نرسند اما این مصدومیت ممکن است بابت شکوفایی فاودن، یکی از جذابترین ستارگان جوان لیگ جزیره به راهی مثبت ختم به خیر شود. این بازیکن جوان که از 18 سالگی به سیتی پیوسته 72.2 درصد دریبل موفق دارد.

براهیم دیاز

دیاز از جمله گزینه های جانشینی دی بروین است اما به نظر از اولویت کمتری نسبت به فاودن برخوردار است، هر چند هردو کنار هم در بازی های پیش فصل بازی کردند. دیاز 19 ساله در انتهای فصل قراردادش به پایان خواهد رسید و باید از فرصت هایش به خوبی استفاده کند تا در تیم بماند.

تگ ها


کوین دبروین منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال