جانشین راموس مشخص شد؛ آتش اختلافات ستاره ناپولی را به آغوش رئال انداخت

رئال مادرید پس از مذاکره محرمانه با ستاره ناراضی ناپولی، آماده است تا در تابستان کالیدو کولیبالی مدافع ناپولی را به خدمت بگیرد....

جانشین راموس مشخص شد؛ آتش اختلافات ستاره ناپولی را به آغوش رئال انداخت

به گزارش مدال، «کالیدو کولیبالی» با درخشش در ترکیب ناپولی مورد توجه دو تیم بارسلونا و رئال مادرید قرار گرفته است. مدافع 28 ساله سنگالی یکی از بهترین مدافعان حال حاضر جهان معرفی می‌شود که بسیاری از تیم‌های بزرگ اروپایی در این چند سال خواهان او بوده‌اند.

در همین راستا «کالچو مرکاتو» مدعی شد که کهکشانی‌ها کولیبالی را به عنوان جانشین بلندمدت «سرخیو راموس» در نظر گرفته‌اند و حالا با ایجاد اختلافات شدید در ناپولی جذب او بسیار محتمل به نظر می‌رسد. جالب‌تر اینکه افرادی نزدیک به باشگاه رئال در روزهای گذشته با کالیدو وارد مذاکره نیز شده‌اند.

«اورلیو دی‌لورنتیس» مالک ناپولی پس از بالا گرفتن اختلاف با برخی بازیکنان تیم در ماه گذشته که کولیبالی هم یکی از آن‌ها بود، در صحبت‌هایی گفت: «من عاشق کولیبالی بودم و پیشنهاد 105 میلیون یورویی برایش را رد کردم، اما زمانی خواهد رسید که تصمیم به فروش او بگیرم.»

بیشتر بخوانید:

پیراهن شماره 7 رئال مادرید برای امباپه کنار گذاشته شد!

تگ ها


کالیدو کولیبالی کولیبالی رئال رئال مادرید کهکشانی‌ها ناپولی اورلیو دی‌لورنتیس اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات سری آ لالیگا فوتبال جهان کالیدو کولیبالی رئال مادرید ناپولی لالیگا سری آ فوتبال