جانشین رناتو سانچز در بایرن از لالیگا می‌آید؟

مارک روکا، هافبک جوان اسپانیول برای جانشینی رناتو سانچز مورد توجه بایرن مونیخ قرار گرفته است...

جانشین رناتو سانچز در بایرن از لالیگا می‌آید؟

به گزارش مدال، فعالیت بایرن مونیخ در بازار نقل و انتقالات تابستانی هنوز به اتمام نرسیده و بعد از جذب بازیکنان بزرگی چون فیلیپه کوتینیو و ایوان پریشیچ در هفته‌های اخیر، حالا به نظر می‌رسد آنها برای خرید مارک روکا نیز شانس خوبی دارند.

نشریه اکیپ مدعی شد بایرن مونیخ چاره ای جز پرداخت بند آزادسازی 40 میلیون یورویی مارک روکا ندارد زیرا باشگاه اسپانیول علاقه‌ای به مذاکره نشان نداده و تنها راه فروش این بازیکن را پرداخت بند آزادسازی دانسته است.

بایرن مونیخ رناتو سانچز، بازیکن پرتغالی و ناراضی خود را به لیل می‌فروشد و می‌تواند با بهره‌گیری از پول فروش این بازیکن، برای خرید مارک روکا از اسپانیول اقدام کند.

در ماه‌های اخیر اخباری در مورد علاقه رئال مادرید نیز به خرید مارک روکا منتشر شده بود اما به نظر می‌رسد در حال حاضر بایرن مونیخ از شانس بیشتری برای خرید این بازیکن جوان و آینده‌دار بیشتر باشد و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، احتمالاً مارک روکا به زودی راهی بوندسلیگا خواهد شد.

اخبار مرتبط:

ستاره ناراضی بایرن و پدیده یورو 2016 در راه فرانسه

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات فوتبال جهان ستاره اسپانیایی باواریایی‌ها مارک روکا اسپانیول بایرن مونیخ لالیگا Bundesliga فوتبال