جانشین رونالدو در رئال مادرید از دید هواداران

بر اساس یک نظرسنجی، هواداران رئال مارید معتقد هستند پدیده فصل اخیر فوتبال اروپا گزینه مناسبی برای جانشینی رونالدو است ......

بر اساس یک نظرسنجی، هواداران رئال مارید معتقد هستند پدیده فصل اخیر فوتبال اروپا گزینه مناسبی برای جانشینی رونالدو است.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری میزان: شایعه جدایی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید، هواداران این تیم را نگران کرده است. فوق ستاره کهکشانی ها که به فرار مالیاتی اش که رقمی معادل 14.7 میلیون یورو است، متهم شده و گفته می شود او خواهان جدایی از جمع کهکشانی ها است.
 
نشریه «مارکا» اسپانیا در یک نظرسنجی آنلاین از کاربران خود پرسید که «در صورت جدایی رونالدو، به نظر شما کدام بازیکن بهترین جانشین برای وی خواهد بود؟» که در این نظرسنجی 12 هزار و 499 نفر شرکت کردند.
 
هواداران رئال مادرید شرکت کننده در این نظرسنجی بر این باورند که رونالدو باید به رقمی بالای 200 میلیون یورو فروخته شود و 38 درصد از آنها معتقدند که کایلیان امباپه، پدیده 18 ساله فوتبال فرانسه و موناکو می تواند بهترین گزینه برای جانشینی رونالدو باشد.
 
نیمار از بارسلونا با 27 درصد آرا، پائولو دیبالا از یوونتوس با 17 درصد آرا، روبرت لواندوفسکی از بایرن مونیخ با 12 درصد آرا و آنتوان گریزمان از اتلتیکو مادرید با 7 درصد آرا به ترتیب گزینه های بعدی هواداران رئال مادرید برای جانشینی رونالدو هستند.

 

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال