جانشین زلاتان در میلان از سری B می آید؟!

بر اساس ادعای نشریه ایتالیایی کوریره دلو اسپورت باشگاه میلان در صورت جدایی زلاتان ابراهیموویچ جانشین او را از سری B ایتالیا جذب خواهد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پس از این که در نقل و انتقالات زمستانی شایعات زیادی درباره آینده زلاتان ابراهیموویچ مطرح شد، این بازیکن تصمیم گرفت که در ۳۸ سالگی به تیم سابق خود برگردد و دوباره پیراهن قرمز و مشکی روسونری را بر تن کند.

زلاتان که بعد از پیوستن به میلان عملکرد نسبتاً خوبی در ترکیب این تیم داشته و در پیشرفت این تیم نقش بسزایی ایفا کرده، حالا در آستانه جدایی از روسونری قرار گرفته است. مشکلات مدیریتی میلان و همچنین عدم توافق برای تمدید قرارداد، این ستاره سوئدی را در آستانه جدایی از میلان قرار داده است. همچنین گفته می‌شود این احتمال وجود دارد که زلاتان ابراهیموویچ به طور کلی از دنیای فوتبال خداحافظی کند.

در صورت جدایی زلاتان از میلان، قطعا این تیم نیاز مبرمی به پیدا کردن یک جانشین برای او خواهد داشت. در همه رابطه و بر اساس ادعای نشریه کوریره دلو اسپورت باشگاه میلان قصد دارد برای پر کردن جای خالی زلاتان بعد از جدایی احتمالی، مهاجم ایتالیایی یعنی جانلوکا اسکاماکا را به خدمت بگیرد.

این بازیکن هم اکنون در سری بی و باشگاه آسکولی توپ می‌زند و تا به اینجا در ۲۳ بازی آمار ۷ گل و یک پاس گل را به ثبت رسانده است.

بیشتر بخوانید:
موج دوم کاهش دستمزدها در بارسا!
رونالدو در آستانه ثروت یک میلیارد دلاری!
روزی که ژابی، جرارد را تا مرز انفجار برد 

تگ ها


آث میلان زلاتان ابراهیموویچ فوتبال جهان فوتبال