جانشین علیرضا کریمی هم رباط پاره کرد!

مدعی اصلی وزن ۹۲ کیلوگرم کشتی آزاد ایران جهت حضور در مسابقات جهانی با پارگی رباط صلیبی مواجه شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در حالی که مصدومیت شدید علیرضا کریمی و جراحی او از ناحیه زانو باعث شد تا این کشتی گیر شانس حضور در مسابقات جهانی ۲۰۲۰ صربستان را از دست بدهد، کادرفنی روی حضور محمدجواد ابراهیمی حساب ویژه ای باز کرده بود. 


در وزن ۹۲ کیلوگرم ابراهیمی چند ماه قبل توانست مقتدرانه مدال طلای آسیا را کسب کند و در رقابت های لیگ برتر هم نشان داد که رقیبی در غیاب علیرضا کریمی ندارد. 


از سویی ایران در این وزن سال گذشته توسط علیرضا کریمی صاحب مدال نقره جهان شده بود و می توانست در مسابقات جهانی ۲۰۲۰ یک فینالیست دیگر داشته باشد. 


حالا در آستانه برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی آزاد خبر رسیده که محمدجواد ابراهیمی، کشتی گیر مازندرانی هم در تمرینات از ناحیه رباط صلیبی و مینیسک دچار پارگی شدید شده و باید پای خود را به زودی به تیغ جراحان بسپارد.


با این وضعیت به نظر می رسد ابراهیمی هم مسابقات جهانی ۲۰۲۰ را از دست داده تا ایران در وزن ۹۲ کیلوگرم شانس کمی برای رسیدن به مدال داشته باشد. البته رقابت های انتخابی این وزن با حضور ۴ کشتی گیر دیگر یعنی حسین شهبازی، محمدحسین میرباغبان، حسین جلالی نژاد و ارشک محبی پیگیری خواهد شد. 


از سوی دیگر شنیده می شود هیات کشتی مازندران بعد از مصدومیت ابراهیمی از کادرفنی درخواست کرده تا با حضور کامران قاسمپور در وزن ۹۲ کیلوگرم موافقت کند. قاسمپور که رقیب اصلی حسن یزدانی در ۸۶ کیلوگرم بوده، حالا ممکن است شانس خود را در یک وزن بالاتر بیازماید.

بیشتر بخوانید:
اعلام اسامی داوران رقابت‌های انتخابی کشتی

مدعیان انتخابی تیم ملی کشتی تست دوپینگ می‌دهند

 

 

تگ ها


کشتی آزاد محمدجواد ابراهیمی کشتی