جانشین لیونل مسی در ترکیب بارسلونا مشخص شد

شرکت تحقیقاتی Olocip مدعی شد ممفیس دیپای بهترین گزینه برای جانشینی لیونل مسی در فصل بعد است....

به گزارش "ورزش سه"، انتقال لیونل مسی، ستاره آرژانتینی و سابق بارسلونا به پاری سن ژرمن بالاخره قطعی شد و حالا هواداران بارسا نگران افت محسوس عملکرد این تیم در غیاب بهترین بازیکن تاریخ این باشگاه در فصل بعد هستند. حالا شرکت تحقیقاتی Olocip در مورد عملکرد مسی در فرانسه و البته جانشین او در بارسلونا پیش بیبنی کرده است.

Olocip مدعی شد لیونل مسی در فصل جدید عنوان یک مهاجم مرکزی برای پاری سن ژرمن تحت هدایت مائوریسیو پوچتینو بازی خواهد کرد و این مطالعه نشان می دهد که لئو بدون در نظر گرفتن ضربات پنالتی، ۱۹ یا ۲۰ گل برای تیم جدیدش در لیگ یک به ثمر می رساند.

همچنین لیونل مسی ۱۲ یا ۱۳ پاس گل را به نیمار، کیلیان امباپه و دیگر بازیکنان تیم فرانسوی ارسال خواهد کرد. Olocip در ادامه پیش بینی کرد کیلیان امباپه در امر گلزنی بهتر ظاهر شده و حداقل دو بار بیشتر از لیونل مسی موفق به گلزنی می شود. اما در مورد بازیکن جایگزینی لئو مسی در ترکیب بارسا و با توجه به تاثیری که این ستاره آرژانتینی بر عملکرد تیمش داشت، کار رونالد کومان بیش از حد پیچیده به نظر می رسید.

اما به نظر می رسد اگر کسی بتواند به کارنامه درخشان لیونل مسی در ترکیب بارسا نزدیک شود، نام آن بازیکن ممفیس دیپای، خرید جدید بلوگرانا است. طبق مطالعه Olocip، این ستاره هلندی در ۷۳ درصد موارد با لیونل شباهت دارد و اگر ممفیس دیپای در هر دقایق فصل بعد لالیگا در ترکیب بارسلونا بازی کند، احتمالا ۱۴ با ۱۵ گل زده و هفت یا هشت پاس گل نیز ارسال می کند.

تگ ها


پاری سن ژرمن لیونل مسی ممفیس دیپای فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال