جانشین مدافع آلمانی بایرن از چلسی می آید

به نظر می‌رسد که باشگاه بایرن مونیخ قصد دارد در تابستان آندریاس کریستنسن را به خدمت بگیرد....

به گزارش "ورزش سه"، در تابستان اخیر بود که دو مدافع کلیدی بایرن مونیخ یعنی ژروم بواتنگ و داوید آلابا از این تیم جدا شدند. اگرچه دایوت اوپامکانو در تابستان به جمع شاگردان یولیان ناگلزمان اضافه شد اما این تیم همچنان در خط دفاعی خود احساس ضعف می‌کند و گفته می‌شود که باواریایی‌ها در تابستان پیش رو به شدت شرایط تقویت خود در این زمینه را بررسی می کنند.

از طرف دیگر دیروز به شکل رسمی اعلام شد که نیکلاس زوله در تابستان پیش رو از بایرن مونیخ جدا خواهد شد و با قراردادی آزاد به دورتموند پیوسته است. این بازیکن بعد از چند دور مذاکره برای تمدید با بایرن به توافق نرسید و نهایتاً راهی تیم رقیب شد.

با جدایی نیکلاس زوله حالا بایرن مونیخ پیش از هر زمان دیگری به تقویت خط دفاعی خود احتیاج دارد. در همین راستا فابریتزیو رومانو مدعی شده که این باشگاه قصد دارد در تابستان مدافع دانمارکی چلسی یعنی آندریاس کریستینسن را جانشین زوله کند. البته این خبرنگار معتبر ایتالیایی تاکید کرده که بایرن باید در این راه با بارسلونا رقابت کند چراکه تیم کاتالانی نیز به کریستینسن علاقه مند است.

گفتنی است آندریاس کریستینسن پیشنهاد تمدید ۷.۵ میلیون چلسی را رد کرد و در واقع زیر ۱۰ میلیون یورو پیشنهادی را قبول نمی‌کند. دورتموند نیز به جذب این مدافع دانمارکی علاقه داشت و برای توافق با او اقدام کرد، اما کریستنسن برای آنها بسیار گران بود و این انتقال منتفی شد.

تگ ها


بایرن مونیخ نیکلاس سوله آندرس کریستنسن چلسی