جانشین مسی و رونالدو از نگاه ژاوی

با توجه به بالا رفتن سن و سال مسی و رونالدو دو ستاره بزرگ فوتبال جهان، پیش‌بینی جانشین این دو ستاره به بحثی جذاب تبدیل شده و حالا ژاوی نظر خود را در این خصوص بیان کرده است....

با توجه به بالا رفتن سن و سال مسی و رونالدو دو ستاره بزرگ فوتبال جهان، پیش‌بینی جانشین این دو ستاره به بحثی جذاب تبدیل شده و حالا ژاوی نظر خود را در این خصوص بیان کرده است.

به گزارش مدال؛ یکی از بحث‌های داغ فوتبالی، جانشین دو فوق‌ستاره کنونی جهان فوتبال یعنی «لیونل مسی» و «کریستیانو رونالدو» است، دو ستاره‌ای که حالا به سال‌های پایانی حضورشان در مستطیل سبز نزدیک شده‌اند و به همین دلیل نیز بحث جانشینی داغ‌تر از گذشته پیگیری می‌شود.

در همین راستا «ژاوی هرناندز» اسطوره فوتبال اسپانیا و باشگاه بارسلونا بر این باور است که « رحیم استرلینگ» می‌تواند بهترین بازیکن جهان شود و «پپ گواردیولا» از او در منچسترسیتی بهترین بازی را می‌گیرد.

سرمربی السد قطر در مصاحبه با «میرر» در این خصوص گفت: «مسی و رونالدو سال‌هاست که جوایز فردی را درو می‌کنند و به یاد آوردن دوران قبل از آنها سخت است. مسی برای من بهترین بازیکن جهان محسوب می‌شود اما پایان دوران او نیز نزدیک است. به ستاره‌های دیگر نگاه کنید؛ کیلیان امباپه، محمد صلاح، نیمار جونیور و رحیم استرلینگ که من در حال حاضر استرلینگ را برمی‌گزینم. او همیشه خوب و خطرناک بوده اما زیر نظر پپ به یکی از بهترین‌ها تبدیل شده است. استرلینگ جوان است و فرصت دارد بهترین بازیکن جهان شود.»

بیشتر بخوانید:

آژیر خطر برای پپ به صدا درآمد


 

تگ ها


ژاوی هرناندز ژاوی بارسلونا بلوگرانا آبی و اناری‌ها رحیم استرلینگ جانشین مسی جانشین رونالدو کریستیانو رونالدو لیونل مسی بهترین بازیکن جهان فوتبال جهان رحیم استرلینگ کریستیانو رونالدو لیونل مسی منچستر سیتی بارسلونا یوونتوس Primera División سری آ لیگ برتر فوتبال