جانشین نیمار هم از بارسلونا جدا خواهد شد! (عکس)

احتمال دارد عثمان دمبله، ستاره فرانسوی و جوان بارسلونا در تابستان امسال از جمع کاتالان ها جدا بشود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، چهار سال است از انتقال گران قیمت عثمان دمبله، ستاره فرانسوی از دورتموند به بارسلونا گذشته و این بازیکن هنوز قادر به ارائه همه پتانسیل خود در نوکمپ نبوده است. البته این بهترین فصل عثمان دمبله بوده و او در سال جاری موثرتر از همیشه ظاهر شده، اما هواداران بارسلونا همچنان در انتظار درخشش این بازیکن در سال های پیش رو هستند. مصدومیت های متوالی در این فصول بخش قابل توجهی از دلیل عدم درخشش این بازیکن بوده است.

اما نشریه اسپورت امروز در گزارشی مدعی شد احتمال جدایی عثمان دمبله در فصل تابستان افزایش یافته است. قرارداد این بازیکن در تابستان سال ۲۰۲۲ تمام می شود و هنوز توافقی مبنی بر تمدید قرارداد انجام نشده است. بارسلونا نمی خواهد تابستان سال بعد شاهد جدایی رایگان عثمان دمبله باشد و به همین دلیل و در صورت عدم تمدید، تابستان امسال این وینگر فرانسوی از بارسلونا جدا خواهد شد.

بارسلونا رقم ۵۰ میلیون یورو را برای فروش عثمان دمبله تعیین کرده و به پیشنهاداتی کمتر از این عدد گوش نخواهد داد. به نظر می رسد در حال حاضر یوونتوس جدی ترین مشترین ستاره جوان بارسلونا محسوب می شود و ارکان این باشگاه ایتالیایی مذاکرات با مدیر برنامه عثمان دمبله را از همین حالا آغاز کرده اند.

این در حالیست که عثمان دمبله در تابستان سال ۲۰۱۷ و به عنوان جانشین نیمار لباس بارسلونا را به تن کرد. مدیران باشگاه اسپانیایی در این سالها تلاش فراوانی برای خرید دوباره نیمار انجام داده اند، اما به نظر می رسد این بازیکن به زودی قرارداد خود را با پاری سن ژرمن تمدید خواهد کرد. حالا نه تنها امکان بازگشت این بازیکن وجود ندارد، بلکه احتمالا عثمان دمبله نیز در ماه های پیش رو از جمع بازیکنان بارسلونا جدا خواهد شد. از ممفیس دیپای به عنوان جانشین احتمالی عثمان دمبله در فصل تابستان نام برده شده است.

بیشتر بخوانید:

مسی به احتمال ۹۵ درصد در بارسلونا می‌ماند

پرونده نیمار- بارسلونا هنوز بسته نشده است

 

 

تگ ها


پاری سن ژرمن نیمار فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال