جانشین ویلیان در چلسی مشخص شد!

باشگاه چلسی در صورت جدایی ویلیان برای جذب «ویلفرد زاها» و «جیدون سانچو» اقدام خواهد کرد تا یکی از این دو ستاره را به عنوان جانشین ستاره برزیلی به استمفوردبریج بیاورد....

به گزارش مدال، باشگاه چلسی با توجه به نامشخص بودن آینده «ویلیان» و باخبر شدن از رابطه سرد باشگاه دورتموند و «جیدون سانچو» قصد دارد برای جذب وینگر سابق منچسترسیتی تلاش کند. از طرفی «ویلفرد زاها» دیگر گزینه لمپارد برای جانشینی ویلیان در صورت جدایی وینگر برزیلی در تابستان است.

با این حال رسانه تلگراف مدعی شد سران چلسی خوش‌بین هستند که به زودی قرارداد جدیدی با ویلیان امضا کنند. اختلاف ستاره برزیلی و چلسی بر سر مدت قرارداد است؛ آبی‌های لندن به بازیکنانی که 30 سالگی را رد می‌کنند اغلب تمدید یک ساله ارائه می‌کند ویلیان 31 ساله خواهان تمدید دو ساله قرارداد خود شده است.

باشگاه‌هایی مانند بارسلونا، یوونتوس و رئال مادرید به ویلیان علاقه نشان داده‌اند اما لمپارد دوست دارد وینگر برزیلی باتجربه تیمش سال آینده هم در استمفوردبریج توپ بزند.

بیشتر بخوانید:

دام یوونتوس برای جذب بازیکنان چلسی

تگ ها


ویلیان چلسی آبی های استمفوردبریج آبی های لندن ویلفرد زاها جیدون سانچو لیگ برتر انگلیس فوتبال جهان اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات ویلیان چلسی لیگ برتر فوتبال