جانشین پوگبا در منچستر از رئال می آید؟

روزنامه سان ادعا کرده است که منچستریونایتد برای جانشینی پل پوگبا روی فده والورده نظر مثبت دارد....

به گزارش "ورزش سه"، تنها یک سال و نیم دیگر از قرارداد پل پوگبا با منچستریونایتد باقی مانده و او قصد تمدید ندارد. چندی پیش یونایتد طبق بندی در قرارداد پوگبا قرارداد او را به شکل خودکار تا ۲۰۲۲ تمدید کرد ولی ستاره فرانسوی تردیدی ندارد که نه تنها این قرارداد را تمدید نخواهد کرد که تابستان پیش رو تلاشی مجدد برای جدایی انجام خواهد داد.

یونایتد می داند که اگر با فروش او مخالفت کند، خطر از دست دادن این بازیکن به عنوان بازیکن آزاد را به شدت حس خواهد کرد. مینو رایولا مدیر برنامه های پوگبا چند روز پیش در جریان یک مصاحبه گفت که اگر در مورد پوگبا صحبت کند، خواب را از چشمان بعضی ها دور خواهد کرد. او به شدت مشتاق است تا پوگبا را به تیمی دیگر منتقل کند.

سران یونایتد از این مضووع مطلعند و از حالا روی جذب جانشین ستاره فرانسوی تمرکز کرده اند. طبق ادعای سان، فدریکو والورده هافبک اروگوئه ای جوان رئال یکی از گزینه های اصلی یونایتد برای جانشینی پوگباست. والورده از سال ۲۰۱۸ به تیم اول رئال رسیده و در مقطعی بازی های درخشانی هم ارائه داد. اخیرا یکی دو مصدومیت باعث شده والورده از ترکیب اصلی رئال دور شود و هنوز هم شرایط بازی را پیدا نکرده است. برای زیدان در حال حاضر مثلث کاسیمیرو، مودریچ و تونی کروس در خط میانی غیر قابل بحث است.

از قرارداد هافبک ۲۲ ساله رئال هنوز ۴ سال دیگر باقی است و بند فسخش نیز ۱۶۰ میلیون یورو است که کار برای یونایتد را دشوارتر خواهد کرد.

تگ ها


فدریکو والورده پل پوگبا منچستر یونایتد رئال مادرید