جاوید: درگیری در رختکن سالن بود

ملی‌پوش مس سونگون عنوان کرد درگیری پس از پایان فینال لیگ برتر فوتسال در رختکن سالن رخ داده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مهدی جاوید درباره کسب عنوان آقای گلی لیگ برتر به خبرنگار ما گفت: خدا را شکر برای چهارمین سال متوالی به عنوان آقای گلی رسیدم و قهرمانی تیم مس، لذت آقای گلی‌ام را بیشتر کرد.

او در خصوص درگیری‌های پایان بازی با گیتی‌پسند ابراز کرد: متوجه نشدم که چرا درگیری شروع شد. ما داخل زمین بودیم که متوجه شدیم در رختکن‌ها درگیری اتفاق افتاده است. آن قسمت که درگیری اتفاق افتاد، خیلی شلوغ شده بود.

بهترین گلزن لیگ برتر فوتسال اضافه کرد: این قهرمانی که با اقتدار به دست آمد و همچنین آقای گلی‌ام خیلی شیرین بود. برای دومین بار در طول دوران بازی‌ام است که آقای گلی و قهرمانی را در کنار هم به دست می‌آورم و خیلی خوشحال هستم.

جاوید یادآور شد: مطمئنا اگر هواداران در سالن پورشریفی بودند، به جذابیت و کیفیت بازی اضافه می‌شد. فوتبال و فوتسال با تماشاگران‌اش زنده هستند. از تمام هواداران مس سونگون و مردم خوب آذربایجان که از ما حمایت کردند، تشکر می‌کنم. در طول فصل حمایت بی‌نظیری از ما داشتند ولی متاسفانه در فینال کنار ما نبودند. مسی‌ها کمک زیادی کردند تا به فینال برسیم و جای آنها در جشن قهرمانی خالی بود.

بیشتر بخوانید:
جاوید کفش طلای چهارم را برد

مجری تورنمنت فوتسال تایلند ایرانی است/ شرط بازی با آذربایجان

 

تگ ها


تیم ملی فوتسال فوتسال مهدی جاوید