جایزه بازیکن طلایی توتواسپورت در دستان لواندوفسکی

در مراسم جوایز Golden Boy که از طرف روزنامه توتواسپورت برگزار شد رابرت لواندوفسکی جایزه بازیکن طلایی سال ۲۰۲۰ را به خود اختصاص داد....

به گزارش "ورزش سه"، در مراسم جوایز Golden Boy که توسط روزنامه ایتالیایی توتواسپورت برگزار می‌شود جایزه بهترین بازیکن سال یا جایزه بازیکن طلایی ۲۰۲۰ به رابرت لواندوفسکی مهاجم لهستانی بایرن مونیخ تعلق گرفت.

در این مراسم جایزه پسر طلایی که به درخشان‌ترین جوان فوتبالیست دنیا در یک سال گذشته اهدا می‌شود هم ارلینگ هالند به عنوان برنده جایزه امسال معرفی شد. در همین مراسم جایزه بهترین مدیریت باشگاه هم به کارل هاینتس رومینگیه رئیس باشگاه بایرن مونیخ تعلق گرفت.

لواندوفسکی که در جریان مراسم به روی سن رفت و جایزه خود را دریافت کرد در سخنان کوتاهی گفت: " از بدست آوردن جایزه بازیکن طلایی واقعاً خوشحالم. ما با بایرن مونیخ یک سال بی نظیر را پشت سر گذاشتیم و این جایزه در واقع تقدیر از همه تلاشهایی است که انجام دادیم".

لواندوفسکی در سال درخشان بایرن مونیخ در خط حمله باواریایی‌ها ۴۱ گل به ثمر رسانده و ۱۲ پاس گل به هم تیمی هایش داده است.

علاوه بر لواندوفسکی، در شاخه بهترین مدیر فوتبال دنیا این جایزه توسط توتواسپورت به کارل هاینتس رومینیگه رئیس باشگاه بایرن اهدا شد. رومینگیه هم بعد از دریافت جایزه اش گفت: " این جایزه افتخار بزرگی است. این جایزه بازتابی است از موفقیت فوتبالی و اقتصادی که همه ما در بایرن مونیخ برای رسیدن به آن تلاش کرده ایم".

تگ ها


بایرن مونیخ روبرت لواندوفسکی