جایزه جذاب عراقی‌ها برای دو گلزن تیم‌شان به ایران

گلزنان تیم‌ملی فوتبال عراق در دیدار برابر ایران، با جوایز جذابی رو به رو شده‌اند....

به گزارش مدال، در هفته چهارم و پایانی مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 و انتخابی جام ملت‌های آسیا 2023 تیم ملی فوتبال عراق در گروه C امشب در خاک اردن از تیم ملی فوتبال ایران میزبانی کرد و با نتیجه دو بر یک به برتری دست پیدا کرد. تیم ملی فوتبال عراق در این مسابقه توسط مهند علی و علاعباس عبدالنبی به گل دست پیدا کرد تا برای کسب دهمین امتیاز در پایان دور رفت آماده شود به صدر جدول رده بندی گروه صعود کند.

شاگردان سرچکو کاتانچ با این برتری و وقفه طولانی مدت در رقابت‌ها تا فروردین ماه سال آینده خود را به عنوان شانس اول صعود از دور گروهی می‌دانند و در شرایطی که کشورشان با اعتصاب‌های گسترده رو به رو است به بهانه خوبی رسیدند تا زمانی را برای شادی سپری کنند.

طبق اعلام رسانه‌های عراقی، مدیر کمپانی خودروسازی تویوتا در عراق دو اتومبیل کمری 2020 را به دلیل گلزنی در دیدار برابر ایران به مهند علی و علاعباس اختصاص داده است و این دو خودرو به زودی در اختیار آنها قرار خواهد گرفت. جالب است بدانید قیمت پایه خودرویی که کمپانی تویوتا در ماه سپتامبر 2019 معرفی کرده است 31995 دلار است و یکی از خودروهای لوکس این کارخانه به شمار می‌رود.

اخبار مرتبط:

جدول رده‌بندی گروه C مقدماتی جام‌جهانی؛ کار یاران ویلموتس دشوار شد

تگ ها


ایران عراق مقدماتی جام جهانی گلزنان عراق به ایران ایران عراق عراق-ایران مقدماتی جام جهانی فوتبال