جایزه شیخ دیابانه محفوظ است

مراسم انتخاب بهترین ها در فصل گذشته لیگ برتر به بهانه شیوع ویروس کرونا برگزار نشد.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، در مراسم انتخاب بهترین ها یکی از جوایزی که اهدا می شود جایزه کفش طلا به بهترین مهاجم است که این موقعیت را فصل گذشته شیخ دیاباته به دست آورد. البته کفش طلایی شیخ دیاباته به قوت خود باقی است و این جایزه زمانی به او اهدا می شود که وزارت بهداشت اجازه برگزاری این مراسم را صادر کند. 

با توجه به ادامه شیوع ویروس کرونا به نظر می رسد مراسم انتخاب بهترین های این فصل هم برگزار نشود؛ با توجه به اینکه تجمعات با عث کرونایی شدن فوتبالیست ها هم شده است و حتی موجب شده دو چهره فوتبالی در سال ۹۹ دار فانی را وداع بگویند. مهرداد میناوند و علی انصاریان فقید. گفته می شود در صورتی که سازمان لیگ در فصل جاری هم نتواند مراسم انتخاب بهترین ها را برگزار کند بهترین ها را معرفی و جوایز را برای اهدا به باشگاه ها خواهد فرستاد. جوایز فصل گذشته هم به بهترین های لیگ برتر اهدا خواهد شد. 

در حال حاضر وزارت بهداشت با وجود وضعیت قرمز و نارنجی برخی از شهرهایی که بازی های لیگ برتر در آن برگزار می شود موافق ادامه برگزاری بازی ها است و اعلام کرده تیم های فوتبال با توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی و هم چنین عدم حضور تماشاگر در استادیوم ها می توانند به بازی خود ادامه دهند.

تگ ها


دیاباته استقلال تهران