جایگزین پوگبا پیشنهاد رئال‌مادرید را رد کرد

رئال‌مادرید در تلاش تا خط میانی خود را تقویت کند و از این رو سراغ برونو فرناندز ستاره تیم فوتبال اسپورتینگ لیسبون پرتغال رفته است. حالا خبر می‌رسد این بازیکن تمایلی به حضور در مادرید ندارد و تیم آینده خود را انتخاب کرده است....

روزنامه‌های انگلیسی اعلام کردند که برونو فرناندز ستاره تیم فوتبال اسپورتینگ لیسبون پرتغال تیم آینده خود را انتخاب کرده است.
به گزارش مدال، روزنامه دیلی‌میل در این‌باره نوشت: فرناندز از سران باشگاه پرتغالی درخواست کرده است تا به او اجازه دهند که در این هفته با تاتنهام انگلیس قراردادش را امضا کند.
این روزنامه در ادامه افزود: اسپورتینگ تمایل دارد این بازیکن را با قیمت 64 میلیون پوند به فروش برساند، اما منچستریونایتد که اصرار به جذب او دارد، حاضر است فقط 35 میلیون پوند هزینه کند.
طبق گزارش این روزنامه تاتنهام پیشنهاد رسمی خود را به اسپورتینگ لیسبون ارائه کرده است، هر چند از مبلغی که باشگاه پرتغالی تعیین کرده است، کمتر است.
قابل ذکر است که باشگاه رئال‌مادرید در روزهای گذشته پیشنهاد رسمی را برای این بازیکن فرستاده بود تا او را به جای پوگبا جذب کند، اما برونو فرناندز تمایلی ندارد به این باشگاه بپیوندد.

اخبار مرتبط:
رئال‌مادرید به دنبال جذب ستاره پرتغالی +عکس

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات رئال پوگبا رئال مادرید لالیگا فوتبال