جای خالی پیروانی در پرسپولیس/ چرا همه مدیران سکوت کرده اند؟!

این روزها جای خالی یک نفر بیشتر از همه در تیم پرسپولیس، احساس می شود. به گزارش خبرنگار سایت مدال، این روزها و با توجه ب ......
این روزها جای خالی یک نفر بیشتر از همه در تیم پرسپولیس، احساس می شود.

به گزارش خبرنگار سایت مدال، این روزها و با توجه ب ...

این روزها جای خالی یک نفر بیشتر از همه در تیم پرسپولیس، احساس می شود.

به گزارش خبرنگار سایت مدال، این روزها و با توجه به اتفاقات اخیر، جای خالی افشین پیروانی بیش از پیش در تیم پرسپولیس احساس می شود. پیروانی، سرپرست سابق تیم پرسپولیس که به دلیل محرومیت از سوی کمیته اخلاق فعلا روزهای دور از فوتبال را تجربه می کند در زمان حضور در این تیم برای احقاق حق سرخپوشان از هیچ تلاشی دریغ نمی کرد.
پیروانی که به رای محرومیت خود از سوی کمیته اخلاق معترض شده و حالا و با توجه به مدارک و مستنداتی که در دفاع از خویش ارائه کرده، منتظر رای کمیته استیناف است با انتشار پستی از حسین ماهینی حمایت کرد.
بدون شک اگر افشین پیروانی در سفر به اهواز، همراه کاروان پرسپولیس بود اجازه نمی داد که حمله به اتوبوس سرخپوشان بی دلیل تکذیب شود. اگر پیروانی هنوز هم در کنار تیم و بازیکنان بود هرگز در مقابل حوادث رخ داده طی 48 ساعت گذشته سکوت نمی کرد کمااینکه طی ساعات اخیر، تمام مسئولین باشگاه پرسپولیس به طرز حیرت آوری سکوت اختیار کرده اند.
با توجه به سکوت مدیران در خصوص اتفاقات اخیر، بازیکنان وارد صحنه شده و سعی در گرفتن حق تضییع شده پرسپولیس دارند اما دود تمام این ماجراها در چشم پرسپولیس و هواداران اش می رود چرا که وظیفه بازیکنان ایجاب کند تمرکزشان را در زمین و روی بازی شان بگذارند نه اینکه همزمان در دو جبهه مشغول نبرد باشند.
به راستی چرا هیچ مقامی از باشگاه پرسپولیس از حق ضایع شده این تیم و هواداران اش در اهواز حمایت نمی کند؟ چرا همه سکوت اختیار کرده اند و بازیکنان وارد نبرد شده اند؟ جای خالی افشین پیروانی بیش از همیشه احساس می شود...به باور هواداران پرسپولیس اگر او بود، اجازه نمی داد حمله به کاروان پرسپولیس تکذیب شود، اجازه نمی داد سکوت مسئولین باشگاه هواداران را رنجیده خاطر کند. هواداران پرسپولیس، این روزها به شدت نگران هستند چرا که به باورشان کسی در باشگاه به فکر تیم و هواداران  اش نیست و خیلی ها سکوت مصلحتی اختیار کرده اند.