جای هواداران در دربی تبریز خالی است/انجام تغییرات درترکیب تراکتور

تبریز- مربی تیم فوتبال تراکتور با اشاره به اینکه دربی تبریز دربی دوستی و برادری است، گفت: جای هواداران در دربی تبریز خالی است....

به گزارش خبرنگار مهر، علی نیکبخت در نشست خبری پیش از بازی تراکتور تبریز مقابل ماشین‌سازی تبریز به خبرنگاران و اصحاب رسانه گفت: امیدوارم فردا بتوانیم یک بازی زیبا و جوانمردانه ارائه دهیم.

وی با اشاره به اینکه تراکتور بازیکنان بزرگ و با استعدادی دارد، افزود: ما دو جلسه با این تیم تمرین کردیم و بازیکنان خیلی زود با خواسته‌های مسعود شجاعی هماهنگ شدند.

نیکبخت با بیان اینکه قطعاً تغییراتی در تیم‌مان خواهیم داشت، ادامه داد: به جز خانزاده همه بازیکنان‌مان را در اختیار داریم. تلاش می‌کنیم فردا نتیجه خوبی کسب کنیم.

وی در خصوص حضورش در تبریز نیز گفت: ۱۵ سال پیش در تبریز حضور داشتم و خدا به من لطف کرد و توانستیم در تبریز نتیجه بگیریم و امیدوارم در این مقطع نیز بتوانیم نتایج خوبی به دست بیاوریم و هواداران را شاد کنیم. امیدوارم خادم خوبی برای فوتبال آذربایجان باشم.

دربی فوتبال تبریز بین دو تیم ماشین سازی تبریز و تراکتور فردا از ساعت ۱۵ در ورزشگاه سردار شهید سلیمانی این شهر برگزار می‌شود.

تگ ها


باشگاه تراکتورسازی تبریز علی نیکبخت شهرداری تبریز