جبارف در استقلال

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت بی شک دو نقل و انتقال ناکام نیم فصل دوم در پیوستن سرور جپاروف به استقلال و سجاد شهباززاده به تراکتورسازی رخ داد ......

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت – بی شک دو نقل و انتقال ناکام نیم فصل دوم در پیوستن سرور جپاروف به استقلال و سجاد شهباززاده به تراکتورسازی رخ داد. این دو بازیکن به دلیل محرومیت استقلال و تراکتورسازی از نقل و انتقالات زمستانی نتوانستند برای این دو تیم به میدان بروند و در نهایت راهی تیم های دیگری شدند. جپاروف به سپاهان رفت و پس از مدتی به خوبی در این تیم جا افتاد. او در اصفهان آنقدر خوب کار کرد که سپاهانی ها به شدت به دنبال نگه داشتنش هستند و استقلال هم به شدت خواهان بازگشتش شده است. اما شهباززاده به نفت تهران پیوست و برخلاف جپاروف، در تیم جدیدش موفق نبود. او حتی یک گل هم برای نفت نزد و مشخص شد که نیمکت نشینی و سکونشینی در ترکیه حسابی او را از دوران اوج خود دور کرده است.

حالا این دو بازیکن در هفته آخر لیگ شانزدهم به مصاف تیم هایی خواهند رفت که در نیم فصل در آستانه پیوستن به آنها بودند. سرور جپاروف فردا با سپاهان مقابل استقلال قرار می گیرد و سجاد شهباززاده اگر در ترکیب نفت باشد در تبریز مقابل تراکتورسازی بازی می کند. تقابل این دو بازیکن با استقلال و تراکتورسازی یکی از سوژه های اصلی هفته آخر لیگ شانزدهم خواهد بود.

تگ ها


اخبار روز استقلال فوتبال