جباري: مردم از برخورد باشگاه با بازيكنان بزرگ ناراحت هستند

بدون شك مجتبي جباري يكي از بزرگان تاريخ استقلال است. كاپيتان آبي ها بعد از چند فصل حضور در لي ......

بدون شك مجتبي جباري يكي از بزرگان تاريخ استقلال است. كاپيتان آبي ها بعد از چند فصل حضور در ليگ قطر دوباره به جمع آبي ها بازگشت.

حسن بابازاده / بدون شك مجتبي جباري يكي از بزرگان تاريخ استقلال است. كاپيتان آبي ها بعد از چند فصل حضور در ليگ قطر دوباره به جمع آبي ها بازگشت اما بعد از گذشت چند هفته از سوي مديريت تيم از جمع بازيكنان كنار گذاشته شد. با جباري درخصوص آخرين شرايط خودش، بحث كنار گذاشتن قائدي و آينده فوتبالي اش همكلام شديم كه در ذيل مي خوانيد.

هواداران استقلال در بازی مقابل فولاد برای شما سنگ تمام گذاشتند.
از هواداران استقلال تشکر می کنم آنها واقعا فهیم هستند. حمایت خوبی از تیم و بازیکنان دارند و نکته مهم این است که مسایل را به خوبی متوجه می شوند. یکی از انگیزه هایی که به استقلال آمدم حضور یکی از تماشاگران فهیم بود.

نکته مهم دقیقه هشت بازی بود که هواداران استقلال همگی نام شما را در ورزشگاه فریاد زدند.
فکر می کنم تماشاگران استقلال از این ناراحت هستند که با بازیکنان قدیمی برخوردهای خوبی صورت نمی گیرد. خوشحالم آنها خوب و بد فوتبال را متوجه می شوند. اینجا فقط بحث من نیست. این برخوردهای بد با آرش برهانی، وحید طالب لو، امیرحسین صادقی، آندرانیک تیموریان و خیلی کسان دیگر انجام شده است. خیلی راحت این بازیکنان بزرگ از تیم کنار گذاشته می شوند و هیچ دلیلی از باشگاه برای کنار گذاشته شدن آنها عنوان نمی شود. فکر می کنم مردم خواهان این هستند که به این برخوردهای ناشایست پایان داده شود و به نوعی متولیان و مسوولان باشگاه ها مسوولیت پذیرتر باشند. این اتفاقی که در این بازی رخ داد انعکاس حرف مردم بود. خیلی وقت بود آنها می خواستند این مسایل را عنوان کنند ولی نمی توانستند. مردم در صفحات مجازی لطف زیادی به من دارند و همین انگیزه من را دوچندان کرده است. هواداران استقلال می خواهند نارضایتی خود را از نحوه برخورد با بازیکنان اعلام کنند و به همین دلیل این گونه من را مورد لطف قرار می دهند. به این تماشاگران افتخار می کنم و تا روزی که در استقلال باشم با جان و دل در تیم محبوبم بازی خواهم کرد. امیدوارم روزی این اتفاق بیفتد و مردم برای تیم که صاحبان اصلی آن هستند تصمیم بگیرند.

قبول دارید هواداران استقلال شما را خیلی دوست دارند؟
این را همیشه بدانید هر تیمی که هوادار دارد یعنی نصف موفقیت را رفته است. شاید باورتان نشود هواداران استقلال همیشه در موقعیت های حساس به من محبت داشتند و همین اتفاقات است که باعث می شود خستگی از تن بازیکن بیرون رود. همیشه در سال های حضورم در استقلال از لطف هواداران این تیم برخوردار بوده ام و این را هرگز فراموش نخواهم کرد.

مهدی قائدی بازیکنی بوده که همیشه از شما تعریف کرده اما بعد از بازی مقابل فولاد و از سوی سرمربی کنار گذاشته شده است.
امیدوارم مساله قائدی مدیریت خوبی شود. او از پتانسیل خوبی برای رسیدن به موفقیت برخوردار است. فکر نمی کنم این مشکل بزرگی باشد البته که من کنار تیم نبودم و نمی دانم دقیقا چه اتفاقی رخ داده اما این را هم بدانید که فوتبالیست دچار فراز و نشیب می شود. قائدی پسر بسیار خوبی است امیدوارم هر چه زودتر مشکلش حل شود.

خیلی وقت است که در کنار استقلال حضور ندارید، بالاخره چه زمانی تکلیف جباری با این تیم مشخص خواهد شد؟
 خودم هم نمی دانم چه زمانی مشکلم حل می شود. فقط این را دوست دارم بدانم که دلیل این اتفاق را به خودم هم بگویند. همه می گویند تصمیم مدیریت بوده اما مدیریت گردن کادر فنی می اندازد و از این اتفاق خسته و ناامید شده ام. وقتی برای بازیکن بزرگ ارزش قائل نمی شوند وای به حال سایر بازیکنان. دلم برای جوانان تیم می سوزد. آنها بدی های فوتبال را می بینند.

نمی خواهید برای حل مشکل به باشگاه بروید؟
وقتی یک بازیکن بزرگ را بدون دلیل کنار می گذارند که البته این کار اشتباه است باید منتظر بمانید تا تکلیفت مشخص شود. فقط یک سوال دارم چرا مدیرعامل باشگاه توضیح حرکت اشتباه خود را نمی دهد. نزدیک به یک ماه است ما بلاتکلیف هستیم. بارها با مصاحبه های خودم خواسته ام ایشان به خودش بیاید اما متاسفانه هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده است.

 

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال