جباری: استقلال هنوز کار دارد

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال، گفت: استقلال در دیدار مقابل پارس جنوبی مصمم به کسب پیروزی بود و از همان ابتدا قدرتمند بازی را شروع کرد....

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال، گفت: استقلال در دیدار مقابل پارس جنوبی مصمم به کسب پیروزی بود و از همان ابتدا قدرتمند بازی را شروع کرد.

به گزارش مدال،علی جباری در مورد پیروزی استقلال مقابل پارس جنوبی، گفت: استقلال بازی خوبی انجام داد و حریف هم تیم قدرتمندی بود. استقلال از ابتدا مصمم بود نتیجه را به سود خودش رقم بزند و زمین را به طور کامل از حریف گرفت. آنها اجازه فکر کردن به حریف نمی‌دادند و با همین حملات توانستند ۲ گل به ثمر رساندند استقلال می‌توانست گل‌های دیگری هم بزند اما اینطور نشد.

وی افزود: در نیمه دوم طبیعی بود که استقلال به خاطر فشار بیش از اندازه کمی افت کند وقتی تیم از ابتدا آنقدر فشار می‌آورد یک مقدار از نظر بدنی تحلیل می‌رود که این مسئله به خاطر دوندگی طبیعی بود. مهدی رحمتی به جز یکی دو شوت روز آرامی را سپری کرد استقلال مصمم بود برنده شود و بسیار خوب کار کرد. برعکس دیدار مقابل تراکتورسازی که آبی‌پوشان ارسال طولی می‌کردند در این بازی ارسال‌ها از کناره‌ها بود و این اتفاق خطر بیشتری دارد.

پیشکسوت استقلال در رابطه با اینکه آیا این تیم به روند قابل قبولی رسیده است؟ گفت: استقلال هنوز کار دارد هرچه بگذرد. در ادامه بازیکنان خارجی بیشتر با تیم هماهنگ می‌شوند و نیاز به هماهنگی بیشتری دارد تا بتوانند در کارهای گروهی موفق‌تر عمل کنند خوشبختانه مصدومان تیم هم بازگشتند و بازیکنان خارجی هم به کیفیت تیم کمک کردند در بازی مقابل تراکتورسازی هم استقلال می‌توانست کارش را با تساوی به پایان برساند. آنها اگر یک مقدار با آرامش بیشتری بازی می‌کردند و بعد از گل شتابزده عمل نمی‌کردند می‌توانستند‌ به بازی بازگردند. آنها بعد از گلی که خوردند رو به بازی مستقیم آوردند که این بهترین کار برای مدافعان حریف است.

جباری در مورد دیدار استقلال مقابل ذوب‌آهن افزود: تیم شرایط خوبی پیدا کرده و بسیار آماده به نظر می‌رسد فقط بازیکنان باید آرامش بیشتری داشته باشند و نفرات با تجربه باید آنها را آرام کند انتظار می‌رود بازیکنانی مثل مهدی رحمتی و منتظری به آرامش تیم کمک کنند و سایر نفرات کارت کمتر بگیرند. ذوب‌آهن هم شرایط بسیار خوبی پیدا کرده و امیدوارم استقلال بتواند در ادامه روند خوب خود در این بازی امتیاز لازم را بگیرد.