جباری: با برگزاری مناظره مقصر ماجرای سوپرجام را روشن کنید

رئیس کمیته فنی باشگاه استقلال گفت: آقایان رایی را صادر کردند که از نظر قانونی درست نیست و ظلم و دسیسه علیه باشگاه استقلال محسوب میشود ......

رئیس کمیته فنی باشگاه استقلال گفت: آقایان رایی را صادر کردند که از نظر قانونی درست نیست و ظلم و دسیسه علیه باشگاه استقلال محسوب می‌شود.

به گزارش سایت مدال، علی جباری درباره بازنده شدن تیم فوتبال استقلال در بازی سوپر جام گفت: با توجه به صحبت هایی که با ملکی پس از آخرین جلسه هم اندیشی در مورد بازی سوپر جام داشتم او اعلام کرد جو جلسه طوری بود که برخی در نظر داشتند استقلال را بازنده اعلام کنند.

او ادامه داد: به هر ترتیب طی نامه نگاری و صحبت هایی که پیشکسوتان و اعضای هیئت مدیره انجام دادند قرار بر این بود زمان بازی سوپر جام به تعویق بیفتد و حتی نظر شفر هم در همین راستا بوده است اما آقایان رایی را صادر کردند که از نظر قانونی درست نیست و واقعا اگر رای بر اساس پایه و مبنای درستی نباشد ظلم و دسیسه علیه باشگاه استقلال محسوب می شود و به طور حتم هواداران استقلال این ظلم را تحمل نمی کنند.

جباری بیان کرد: باید آقایان اعلام کنند که چرا رای اینگونه صادر شده و بهتر است موضوع را باز کنند تا اینکه پرونده را مختومه اعلام کنند. باید بازنده شدن استقلال در بازی سوپر جام که از سوی آقایان اعلام شده مورد بررسی قرار گیرد چرا که اجازه ندارند بدون قضاوت درست استقلال را بازنده اعلام کنند.

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال