جباری: به بازی در استقلال نزدیک هستم

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی، مجتبی جباری، هافبک پیشین تیم الاهلی در مصاحبه با روزنامه الوطن قطر گفت: چهار فصل فوق العاده و خوشایند را در تیم الاهلی سپری کردم به ویژه سه فصل اول آن که تجربه بسیار مفیدی از همه نظر بود ......

به گزارش مدال به نقل از  خبرورزشی، مجتبی جباری، هافبک پیشین تیم الاهلی در مصاحبه با روزنامه الوطن قطر گفت: چهار فصل فوق العاده و خوشایند را در تیم الاهلی سپری کردم به ویژه سه فصل اول آن که تجربه بسیار مفیدی از همه نظر  بود. این خاطرات زیبا برای همیشه در ذهن می مانند، زیرا به همراه خانواده در قطر احساس غربت نمی کردیم. همین مسئله سبب شد تا بهترین تلاشم را انجام دهم و 3 فصل اولم در الاهلی فوق العاده بود

وی درباره فصل چهارم حضورش در تیم الاهلی  می گوید: به خاطر سقوط چهار تیم از لیگ ستارگان قطر به دسته پایین تر  شرایط سختی وجود داشت. تمام بازی ها حساس و تعیین کننده سرنوشت تیم ها بودند. من هم شرایط سختی به خاطر مصدومیت داشتم و روی کارم در تیم الاهلی بی تاثیر نبود. برای حضور در ترکیب تیم الاهلی با تاخیر مواجه شدم اما سخت کار کردم تا با قدرت غیبتم را جبران کنم. می خواستم انتظارات کادر فنی از خودم را در بالاترین سطح ممکن برآورده کنم. متاسفانه پس از تلاش سخت و آمادگی فنی و بدنی جهت بازی برای تیم الاهلی با بی اعتنایی یوسف آدم، سرمربی سابق مواجه شدم که مرا رد می کرد. او به من فرصت بازی نداد. روی من در بازی های پیش روی الاهلی با وجود اشتیاق زیادم حساب نمی کرد. این یک مسئله طبیعی است که غیبت یک بازیکن آماده در بازی می تواند روی عملکرد فنی او تاثیر بگذارد. دیگر نمی خواهم زیاد در این خصوص حرفی بزنم.

جباری درباره آینده و پیشنهادهایش هم گفت: پیشنهادهای زیادی از جمله از استقلال دریافت کرده ام اما هنوز تصمیم نهایی را نگرفته ام. فکرمی کنم کمی زود باشد درباره تیم آینده ام حرف بزنم.

همان طور که گفتم اخیراً پیشنهادهای زیادی دریافت کرده ام که یکی از مهمترین آنها پیشنهاد باشگاه استقلال است، اما هنوز در این باره تصمیم نهایی ام را نگرفته ام چون منتظر معرفی سرمربی جدید این تیم و بازیکنانی که قرار است به خدمت بگیرند، هستم. به نظرم زود است که بخواهم در این مورد صحبت کنم چون فصل تازه تمام شده است، اما فکر می کنم به بازی در تیم استقلال در فصل آینده خیلی نزدیک هستم.

 

تگ ها


اخبار روز استقلال فوتبال