جباری: خداراشکر اتفاق اصفهان برای استقلال نیفتاد!

پیشکسوت استقلال می گوید اگر اتفاقات اصفهان برای استقلال رخ می داد، شرایط بسیار فرق می کرد....

به گزارش "ورزش سه"، استقلال بعد از شکست مقابل ذوب آهن اصفهان در هفته بیست و دوم لیگ برتر روز جمعه باید مقابل پرسپولیس قرار بگیرد. 


علی جباری پیشکسوت باسابقه استقلال درباره مسابقه حساس دربی بیان کرد: طبیعی است که باید بازی با ذوب آهن را فراموش کنیم. دربی همیشه خاص بوده و هست. بازیکنان باید آرامش خود را به دست آورند و برای شادی دل هواداران در این بازی همه تلاش خود را بکنند.


وی ادامه داد: من فکر می‌کنم تیم ما پتانسیل موفقیت در ادامه رقابت‌ها را دارد و انشاالله دربی سرآغاز موفقیت‌های بعدی ما خواهد بود.


پیشکسوت استقلال با انتقاد از برخورد دوگانه با تیم‌ها در شرایط مشابه، گفت: اگر اتفاقی که در اصفهان رخ داد، برای ما رقم می‌خورد، تمام این فوتبال بسیج می‌شدند تا با خاطیان برخورد کنند و این در تاریخ استقلال همواره تکرار شده است. یعنی می‌خواهم بگویم این برخورد دوگانه سابقه دار است و مشخص نیست چرا اعمال قانون نسبت به تیم‌ها متفاوت است. 


جباری در پایان افزود: باید حتما مسئولان مربوطه برخورد لازم را داشته باشند. به هرحال نقض قوانین منجر به تنبیه می‌شود و باید بین کسانی که قوانین را نقض می‌کنند و کسانی که این کار را نمی‌کنند، تفاوتی وجود داشته باشد و سیاست یک بام و دو هوایی، فوتبالمان بیشتر از این آسیب می‌بیند.

تگ ها


علی جباری استقلال تهران