جباری: خطیر باید پاسخگو باشد

پیشکسوت استقلال از شرایط این تیم به هیچ وجه رضایت ندارد و معتقد است آن ها که تیم را بسته اند باید پاسخگو باشند....

به گزارش مدال، علی جباری از شرایطی که برای استقلال به وجود آ‌مده رضایت ندارد و معتقد است باید این تیم در نقاط مختلف زمین بازسازی شود تا در دربی نتیجه آبرومندانه‌ای را به دست آورد. با وی در خصوص اتفاقات روز استقلال و نتایج این تیم صحبت کردیم.

 

استقلال در هفته سوم هم نتوانست نمایش خوبی از خودش به نمایش بگذارد؟

استقلال عملکرد خوبی از خودش نشان نداد در این سه بازی فقط در بازی دوم آنها کمی شرایطشان بهتر بود شما نگاه کنید ما بازیکنان بسیار خوبی را از دست دادیم و بازیکنانی هم که جذب شده‌اند هنوز نتوانستند عملکرد خوبی داشته باشند و کسانی که این بازیکنان را جذب کرده‌اند باید جواب پس بدهند.

 

عملکرد دیاباته را چطور ارزیابی می‌کنید؟

این بازیکن کارآیی لازم را ندارد . شاید در تیم‌هایی که بازی کرده آنقدر تیم‌های مقابل قوی نبودند که او توانسته گلزنی کند. ما روح‌الله باقری را از دست داده‌ایم و به جایش این بازیکن را جذب کرده‌ایم.

 

نقطه ضعف استقلال کجاست؟

ما در دفاع بازیکنی مثل پژمان منتظری ار از دست داده‌ایم و می‌بینید که توپ‌ها به راحتی از خط دفاع عبور می‌کند در خط میانی هم بازیکن بازی‌ساز نداریم. به نظر من باید با فرشید اسماعیلی هم برخورد کنند تا به همین راحتی با اخراجش به تیم ضربه نزند.

 

با این صحبت‌ها به نظرتان استقلال در دربی موفق می‌شود؟

به نظرم استقلال شرایط سختی در دربی خواهد داشت و باید همه کمک کنیم تا در این بازی نتیجه قابل قبولی کسب کنیم. البته که دربی یک بازی خاص است و شرایط خاص خودش را دارد اما این تیمی که استقلال دارد حتی نباید در آسیا شرکت کند زیرا که عملکردش اصلا راضی‌کننده نیست.

 

فکر می‌کنید چه کسانی مقصر این نتایج هستند؟

کسانی که تیم را بسته‌اند باید پاسخگو باشند. به خصوص شخص خطیر که باید بگوید میلاد باقری کجاست؟ علی دشتی چرا بازی نمی‌کند؟ دیاباته چرا گلزنی نمی‌کند و اینکه این بازیکن خارجی که ما در پست دفاع چپ از آن استفاده می‌کنیم چرا اینقدر از یک بازیکن معمولی هم ضعیف‌تر است؟! به هر حال باید قبول کنیم شرایط استقلال خوب نیست و باید فکری به حال کنیم.

 

داوری چقدر در بازی‌های استقلال تاثیرگذار بوده است؟

داوری تاثیر داشته اما بیشتر از داوری این استقلال است که باید تیمش را درست کند در اکثر نقاط زمین این تیم ضعف دارد.

 

بیشتر بخوانید:

بلیت فروشی پرسپولیس و استقلال؛ امنیت هواداران در خطر است!

تگ ها


باشگاه استقلال پیشکسوت استقلال علی جباری دربی 90 شرایط استقلال علی خطیر استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال