جباری: شان سرمربی تیم ملی باید حفظ شود

هافبک سابق تیم ملی و باشگاه استقلال به حمایت از سرمربی تیم ملی ایران پرداخت....

به گزارش ورزش سه، برنامه یازده که چند وقتی است با حضور ستاره های سابق فوتبال ایران پخش می شود، به بررسی مسائل روز این رشته می پردازد؛ یکی از این مسائل، اوضاع و احوال تیم ملی ایران است که نظرات متفاوتی در مورد آن ارائه می شود. مجتبی جباری که به عنوان یکی از کارشناسان ثابت در برنامه یازده حضور پیدا می کند، در قسمت جدید یازده، با حمایت از اسکوچیچ، از اظهار نظر اخیر رئیس فدراسیون در مورد این مربی انتقاد کرد.

جباری در مورد عملکرد سرمربی تیم ملی گفت: اسکوچیچ در این مدت کوتاهی که در ایران بوده، کمک زیادی به فوتبال ملی ایران کرده و بابت نتایجی که کسب شده زحمات زیادی کشیده است. در صورت صعود به جام جهانی که احتمال آن خیلی زیاد است، مبلغ قابل توجهی به فدراسیون فوتبال می رسد.

او با تاکید بر لزوم احترام به اسکوچیچ افزود: فکر می کنم که الان زمانی است که ما باید احترام بیشتری به اسکوچیچ بگذاریم. در حرف زدن ها و اظهارنظراتمان باید سعی کنیم از کلماتی استفاده کنیم که در خور شان سرمربی تیم ملی باشد.

هافبک سابق تیم ملی و باشگاه استقلال با انتقاد از اظهارات اخیر رئیس فدراسیون در خصوص اسکوچیچ تاکید کرد: اگر پذیرفتیم و انتخاب کردیم که اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبالمان باشد باید احترام او را هم حفظ می کنیم. وقتی از آقای عزیزی خادم می پرسند که نظرتان راجع به آقای اسکوچیچ چیست و ایشان می فرمایند که فعلا هست! اگر صحبتی ندارند انجام ندهند ولی اگر می خواهند اظهار نظر کنند بهتر است به گونه ای صحبت کنند که جایگاه این مربی حفظ شود که با یک مبلغ مناسب آمده و نتایج خوبی هم گرفته است.

تگ ها


تیم ملی ایران مجتبی جباری دراگان اسکوچیچ