جباری: مدیران استقلال باید انتظارات استراماچونی را برآورده کنند

مجتبی جباری بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال در حاشیه مراسم برترین‌های هجدهمین دوره مسابقات لیگ برتر در خصوص حواشی دیدار استقلال برابر ماشین‌سازی صحبت کرد...

به گزارش مدال، مجتبی جباری در حاشیه مراسم بهترین‌های لیگ برتر، درباره شکست استقلال در هفته نخست لیگ گفت: با توجه به فشارهایی که روی تیم بود، نتوانستیم نتیجه خوبی بگیریم.
هافبک سابق استقلال درباره عملکرد استقلال و استراماچونی در این تیم خاطرنشان کرد: بازی نخست است و نمی‌توان روی استراتژی مربی نظر داد تا شناخت لازم را از لیگ پیدا کند. امیدوارم در بازی بعد نتایج بهتری را کسب کند.
او درباره باخت استقلال و ناراحتی استراماچونی از استقلال و نبود مترجم گفت: شرایط استقلال را متوجه نشدم اما بیشتر درباره مترجم بود. این مسائل برای ما عادی است اما برای مربی‌ای که از خارج از کشور آمده آزاردهنده است. امیدوارم شرایط بهتر شود چون حداقل انتظار از مجموعه برآورده کردن انتظارات مربی است. روی این تیم و مربی سرمایه گذاری شده است و امیدوارم مسائل کوچک تمرکز او را بر هم نزند.

بیشتر بخوانید:

نامزدهای نهایی برترین‌های لیگ هجدهم

تگ ها


استقلال آندره آ استراماچونی مراسم برترین های لیگ برتر برترین های لیگ هجدهم مجتبی جباری ماشین سازی استقلال ماشین سازی-استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال