جباری: مشکلات استراماچونی تازه شروع شد!

هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال با اشاره به اعتراض سرمربی این تیم بعد از بازی با ماشین سازی گفت: این تازه شروع مشکلات استراماچونی است و تجربیات بیشتری کسب خواهد کرد!...

به گزارش مدال، مجتبی جباری با اشاره به شکست تیم فوتبال استقلال مقابل ماشین سازی گفت: هر دو تیم رفته بودند سه امتیاز را بگیرند و برای همین سرعت مسابقه خوب بود. زمان زیادی برد تا استقلال بر بازی مسلط شود.

وی ادامه داد: خط هافبک استقلال خیلی به خط دفاعی نزدیک می‌شد. اگر مدافعان میانی استقلال اجازه بدهند هافبک‌ها به سمت خط حمله متمایل شود، تعداد دفعاتی که وارد محوطه جریمه حریف می‌شوند، بیشتر خواهد شد.

بازیکن پیشین استقلال یادآور شد: شناخت نداشتن از تیم‌ها از یکدیگر این مسائل را در پی داشت. دلیل تعویض‌های زودهنگام استراماچونی هم این بود که انتظار بیشتری داشت و می‌خواست سریعتر به خواسته‌اش برسد.

جباری خاطرنشان کرد: نکته مثبت دیگری که در استقلال می‌بینم رضایت بازیکنان از نحوه کار استراماچونی است. این را می‌شود با مربیان سابق مقایسه کرد. وقتی بازیکنان از مربی رضایت دارند، اتفاقات خوبی می‌افتد. امیدوارم زودتر نتیجه بگیرند و زمان زیادی از دست نرود.

وی گفت: تنها هدف استقلال قهرمانی است. استقلال با این هزینه‌ای که صورت گرفته و شرایطی که بوجود آمده و موفقیت‌های تیم رقیب (پرسپولیس) دنبال این است که اتفاق ویژه‌ای را رقم بزند.

هافبک پیشین استقلال در پایان در خصوص اعتراض استراماچونی به نداشتن مترجم تاکید کرد: این شروع مشکلات است و ایشان مسلماً تجربیات بیشتری کسب می‌کند!

بیشتر بخوانید:

استراحت استراماچونی به آبی‌پوشان

 

تگ ها


مجتبی جباری آندره آ استراماچونی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال