جباری: من نگفتم منتظر سرمربی جديد استقلال هستم

مجتبي جباري، هافبك سابق الاهلي قطر، بعد از 4 سال حضور در اين تيم سرانجام با تيم سبزپوش خداحافظي كرد ......

مجتبي جباري، هافبك سابق الاهلي قطر، بعد از 4 سال حضور در اين تيم سرانجام با تيم سبزپوش خداحافظي كرد. جباري حالا به تهران برگشته تا منتظر پيشنهادهاي رسيده براي آينده باشد.

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی، او در ماه هاي گذشته چند بار اعلام كرد دوست دارد به استقلال برگردد و با پيراهن اين تيم از دنياي فوتبال خداحافظي كند. جباري ميان هواداران استقلال كه محبوب است و شايد خيلي ها دوست دارند تا شماره 8 سابق آبي ها به استقلال برگشته و با پيراهن اين تيم خداحافظي كند. او در اين مدت منتظر چراغ سبز كادر فني استقلال بود تا شايد به خواسته اش برسد اما عليرضا منصوريان مخالف بازگشت جباري به استقلال است. با اين شرايط طبيعتاً او نمي تواند به خواسته اش برسد و بايد ديد آيا جباري حاضر مي شود در ايران پيراهن تيم ديگري را بر تن كند يا اينكه منتظر پيشنهاد ديگر تيم هاي قطري مي ماند.

جباري اما در خصوص شرايط استقلال مصاحبه اي با روزنامه الوطن انجام داده بود كه البته قسمت هايي از مصاحبه اش، حرف و حديث هايي را ايجاد كرد. او در اين مصاحبه تأكيد كرده بود از استقلال تهران پيشنهاد دارد و منتظر اعلام سرمربي جديد اين تيم است. جباري در حالي اين صحبت ها را مطرح كرد كه در يكي، 2 روز اخير هم شايعات مختلفي در خصوص تغيير مديريت در استقلال مطرح شده است و شايد برخي به جباري وعده داده اند كه كادر فني تغيير خواهد كرد.

در خصوص اتفاقات چند روز اخير با جباري تماس گرفتيم اما او حاضر نبود تا در مورد مسائل اخير صحبت كند. جباري در جملاتي كوتاه به خبرورزشي گفت: «اگر بخواهم در مورد مسائل مربوط به فوتبال ايران حرف بزنم، طبيعتاً با رسانه اي ايراني مصاحبه مي كنم. مصاحبه من با نشريه قطري در خصوص شرايطم در فوتبال اين كشور بود و به صورت جزئي هم در مورد فوتبال ايران حرف زدم.»

از جباري پرسيديم آيا او گفته منتظر انتخاب سرمربي استقلال است؟ كه اين چنين پاسخ داد: «من چنين حرفي نزدم و فقط به اين موضوع اشاره كردم استقلال بعد از باخت به العين هنوز خودش را پيدا نكرده و چيزي هم در مورد آينده مشخص نيست.» هافبك فصل گذشته الاهلي در مورد اينكه براي فصل بعد چه تصميمي خواهد گرفت؟ تأكيد كرد: «من صحبت خاصي در مورد آينده ندارم.»

جباري در حال حاضر وضعيت مبهمي براي فصل بعد دارد. بايد منتظر ماند و ديد آيا او دوباره در فوتبال قطر مشغول بازي خواهد شد يا اينكه حاضر مي شود در ايران در تيمي غير از استقلال بازي كند. البته از مدت ها پيش هم شايعه خداحافظي او از فوتبال مطرح بود و بايد ديد در نهايت زيدان فوتبال ايران چه تصميمي براي فصل بعد خواهد گرفت. 

 

تگ ها


اخبار روز استقلال فوتبال